Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Ondru Rumla čeká v Tváři náročná proměna! Převtělí se do charismatické­ho Seala!

Povedlo se?
+ Další fotografie
V neděli uvidí diváci už sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas. A opět se bude na co koukat! Můžeme se těšit na 8 fenomenálních proměn, a kdo překvapí, bude Ondřej Ruml, kterého čeká naprosto odzbrojující proměna. Převtělí se totiž do charismatického zpěváka Seala a bude muset podstoupit náročnou proceduru.

Zpěvák Ondřej Ruml v Tváři ztvární charismatického zpěváka Seala. „Nejtěžší bude napodobit jeho zvláštní hlas, který je velmi charakteristický, a to takovým jemným způsobem. Takže to nebude určitě lehké,“ prozradil Ondřej Ruml.

Ten musel podstoupit náročnou proceduru. „Proměna začínala aplikací plešky na hlavu. To trvalo zhruba hodinu a půl. Dále probíhalo lepení tváře s již předpřipravenými jizvami, pak se přilepil nos a rty. Poté jsme udělali pleťový nástřik, nasadili čočky a zakončili masku finálním líčením,“ prozradila šéfka maskérů Adriana Bartošová.

Tak se rozhodně máme na co těšit! Další proměny uvidíte už v neděli ve 20:20 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články