Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ondřej Vetchý jako Hulk: Ukázal svaly, za které by se nemusel stydět o půlku mladší kulturista

Ondřej Vetchý vedle Arnošta Goldflama a Štefana Margity.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Skvělá forma

Herec Ondřej Vetchý (61) snad nestárne. Pokaždé, když se ukáže ve společnosti, a to se moc často nestává, tak vypadá pořád stejně. A nutno podotknout, že neochabují ani jeho svaly. Herec je totiž známý také pro svou vysportovanou kondici, která se v průběhu času nevěřícně nemění. Herec na poslední chvíli přijal pozvání na křest knihy Andělé s vlčím cejchem, kde ukázal právě své bicáky. Na místě byla i redakce eXtra.cz a vše nafotila. 

Oblíbený herec Ondřej Vetchý vypadá na svůj věk opravdu dobře. V jednašedesáti letech působí o dvacet let mladší. Důvodem je jeho zdravý styl života, na který nedá dopustit. Tehdy v roce 2010 byl hostem v pořadu Karla Šípa ve Všechnopárty, kde právě o svých svalech promluvil.

Herec je ve skvělé formě

Moderátor se divil, jak to, že mu jeho bicepsy nikdy nesplasknou. „Ono právě, jak se vytvoří ten svalový tonus za těch dvacet roků, tak ten sval má zřejmě v sobě uloženou informaci a ono pak stačí projít kolem činky a ono to naskočí samo,“ smál se tenkrát Ondřej. A zdá se, že na tom opravdu něco bude, protože za hercovu kariéru jeho bicáky opravdu nepolevily.

Vidět to bylo i na křtu knihy Andělé s vlčím cejchem, kam na poslední chvíli dorazil jako záskok. Ondřej jinak na společenské akce moc nechodí a své soukromí si bedlivě střeží. Opět vypadal, že je ve skvělé formě, ale dopřál si i neřesti v podobě sklenky alkoholu. Na akci byla i redakce eXtra.cz a herce nafotila.

Ondřej Vetchý žije s psycholožkou Irenou, se kterou má dvě děti, dceru Rebeku a syna Árona. Z prvního manželství má nejstarší dceru Veroniku. Zahrál si v oblíbených filmech jako například S čerty nejsou žerty, Obecná škola, Případy 1. oddělení, Bezva ženská na krku či Okresní přebor, za který získal Českého lva v roce 2012.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy