Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ondřej Vetchý (60) je ve skvělé kondici: Svaly by mu mohl závidět i Herkules

Vetchý se usmíval od ucha k uchu.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
Oblíbený herec

Herec Ondřej Vetchý (60) se ve středu 17. srpna zúčastnil projekce nové řady seriálu Případy 1. oddělení, který se na televizní obrazovky vrátí 5. září. Herec dorazil v dobré náladě, na zádech měl batoh a vypadalo to, jako by se právě vrátil z nějaké túry.

Ondřej Vetchý sice tento rok oslavil šedesáté narozeniny, ale rozhodně na to nevypadá! Soudě podle vysportované postavy se drží v kondici a vypadá opravdu dobře. Ve středu 17. srpna se zúčastnil promítání prvního dílu seriálu Případy 1. oddělení, který se na televizní obrazovky vrátí se třetí sérií od 5. září. Redakce eXtra.cz na promítání nemohla chybět.

V upnutém triku ukázal postavu

Vetchý na promítání rozdával úsměvy na všechny strany, což u něj není úplně zvykem. Na akci sice dorazil o chvíli později, všechny přítomné ale záhy odzbrojil nejen svými vtipnými průpovídkami, ale hlavně svalnatou postavou, která díky upnutému triku ještě víc vynikala. Kromě toho během rozhovoru prozradil, že nefandí moderním telefonům s dotykovým displejem, a v jednu chvíli dokonce vytáhl svou tlačítkovou Nokii.

Herec Ondřej Vetchý rozhodně patří k nejobsazovanějším hercům své i dalších generací. Nejenže si zahrál v seriálu Případy 1. oddělení, ale jak stojí na webu ČSFD, jen v roce 2022 hrál například v nově uvedených filmech Prezidentka, Jan Žižka, Nagano - zrození hrdinů, Betlémské světlo nebo Tajemství staré bambitky 2.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy