Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Moderátor Sokol na Slavících vyhořel na své trapnosti: "Schneiderová je ožralá," uboze vtipkoval na účet herečky

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 71 fotografií
Je smutné, že moderátor letošních Slavíků Ondřej Sokol naprosto zastínil všechny vítěze, kteří si došli na pódium pro cenu. Lidé už ani tak nezajímá, kdo vyhraje, protože už to je několik let pořád to samé, ale spíše kdo se více ztrapní a nebude úplně mimo. Tentokrát nebyla konkurence příliš velká v tomto ohledu a na celé čáře v této kategorii zvítězil sám moderátor Ondřej Sokol.

Letošní předávání cen Český slavík máme za sebou. Žádné velké překvapení se nečekalo. Zlatou Slavicí se stala opět Lucie Bílá (51), která si pro svou cenu přišla bosá kvůli zlomenému malíčku. V mužské kategorii tradičně zvítězil Karel Gott (78).

Moderování galavečera si vzal na starost Ondřej Sokol (46), který v poslední době moderuje snad úplně všechno. V televizi je tolik přesokolováno, že jsme měli po skončení pořadu strach, že když půjdeme spát, tak na nás z postele vyskočí opět Ondřej Sokol s nějakým ze svých trapných vtípků.

I když se pan moderátor snažil být sebevíc vtipný, tak mu to zkrátka nešlo. Nedokázal rozlišit rozdíl mezi moderováním show Tvoje tvář má známý hlas s předáváním Slavíků. Oceněným zpěvákům bral jejich prostor a úplně zbytečně na sebe nechával strhávat pozornost.

Jeho humor byl opět suchý a místy až hodně trapný. Největší vrchol byl, když jeho kolegyně, herečka Jitka Schneiderová šla vyhlásit vítěze a Sokol si ji nepěkně dobíral. "Jituno, kde jsi, no tak, Jituno, pojď," volal na půvabnou herečku a táhl ji směrem k pódiu.

Značně rozladěná Jitka moc nevěděla, jak na tyhle nemístné vtípky reagovat, a byla značně vyvedená z míry. Na to však Sokol nebral ohled a ještě přitvrdil. "Schneiderová je ožralá," řekl během předávání cen.

I když se herečka snažila sebevíc, aby její rozčarování nešlo poznat, tak vnímavý divák si všiml, že se jí tohle jednání absolutně příčí. Ondřej Sokol by měl tak na padesát let pověst moderování na hřebík a vrátit se třeba do Ordinace v růžové zahradě. To by mu šlo.

Největším překvapením večera byla závěrečná řeč Ewy Farné, která se dojetím rozplakala. Psali jsme ZDE

I když první cenu v kategorii zpěvačka získala Lucie Bílá, tak bronzová Lucie Vondráčková ji svými šaty naprosto zastínila. Informovali jsme ZDE

Největší posměch sklidila právem skupina Ortel, která pro jistotu ani nedorazila. Tomáš Matonoha si z nich vtipně utahoval. Můžete se podívat ZDE Mimochodem Matonoha by byl mnohem lepší moderátor než Sokol. Organizátoři by nad tím do dalších ročníků mohli pouvažovat.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články