Redakce eXtra.cz zjistila výsledky tohoto interního průzkumu oblíbenosti celebrit napříč českým televizním trhem, který si televize Nova nechává několikrát za rok vypracovat. Od té doby, co Ondřej Sokol moderuje Tvář, obsazuje bezkonkurenčně první příčku. To znamená, že je pro diváky nejoblíbenějším televizním moderátorem! Přeskočil tak více než 30 dalších hodnocených celebrit vč. Leoše Mareše, Martina Dejdara, Jakuba Prachaře a dokonce i Lucie Borhyové!

A nejenom to…

Poslední divácké průzkumy ho vyhodnocují jako nejoblíbenější tvář obrazovky, a tak má práce na rozdávání. Kromě moderování show Tvoje tvář má známý hlas zasedne od nové sezóny do křesla uměleckého ředitele Činoherního klubu. Ondřej se netají tím, že v „Činoheráku“ pod jeho vedením dojde ke změnám. „Musím udělat dramaturgický plán, který chci dělat na delší dobu, než se teď dělá. Chci udělat změny v souboru. Ačkoliv určitě budu dělat kroky, které nebudou úplně populární, tak bych chtěl říct, že je to z lásky k Činohernímu klubu,“ řekl v rozhovoru pro ČRo.

Dá se tedy očekávat, že jeho divácká popularita v příštích měsících ještě poroste. Zatímco „Partičkáři“ budou jen stěží hledat adekvátní náhradu a je otázkou, zda si bez Sokola pořad udrží sledovanost, která už tak je v porovnání se show Tvoje tvář má známý hlas, kde Sokol od září zase zazáří, zanedbatelná. Zatímco Show Tvoje tvář má známý hlas sledovalo v premiéře v průměru 1,6 milionu diváků, Partičku pouhých tři sta tisíc.