Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ondřej Ruml dělá umění a nehladoví! Co by za to kamarádi z X-Factoru dali! Podívejte se jako první na jeho nový klip!

Zdroj: archiv, YouTube
+ Další fotografie

V roce 2008 nepatřil v X-Factoru k těm nápadným, ale talent si cestu najde. Skončil druhý, ale dnes to vypadá, jako by show vyhrál.

Nejenže "přežil", ale dokonce má tu "drzost" dělat umění, a to po svém. Ondřej Ruml (33) prostě nepotřebuje, aby mu eXtra dělalo reklamu skrytou, my mu rádi uděláme otevřenou, protože jeho poslední počin - deska Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, to je jazzový projev, jaký tu dnes, nebýt právě Ondry, hodně chybí.

Rachitický zpěvák s jemnou duší pořádně překvapil i s hosty. Pokud patříte mezi milovníky Osvobozeného divadla, určitě vás potěší song Tři strážníci, který vám přinášíme v premiéře, stačí spustit video v náhledu článku. Ondrovi přišli song okořenit Jirka Macháček (48) a Ondřej Brzobohatý (31), v písni Stonožka se pro změnu v roli hostujícího zpěváka objevil Zdeněk Svěrák (78).

Ruml se toho nebojí Nechal vylisovat poměrně nestandardní počet kusů CD a nová deska aktuálně patří s dvěma tisíci prodanými kusy mezi nejprodávanější alba na trhu.

Za zmínku také stojí, že desku si chválí recenzenti, což nebývá u produktů talentových show zvykem, přesto se to u Ondřeje nestalo poprvé a tutově ani naposledy.

Související články

Další články