Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ondřej Novotný se v Survivoru vysmál Mikýřovi: Vypadáš jako hobit. Jeho reakce odzbrojila všechny na ostrově

+ Dalších 26 fotografií

Martin Mikyska alias Mikýř (30) má celý život jedinečný problém s tím, že když se na něj někdo podívá, chce se mu smát, i kdyby mu do té doby bylo truchlivo. A přitom je to tak chytrý a vážný člověk! Někdo v něm vidí lidskou podobu Hurvínka, Ondřej Novotný, moderátor Survivoru, v němž bude internetový vtipálek opět především kvůli humoru, v Martinovi zase spatřuje hobita. Podívejte se na ukázku TV Nova.

Martin Mikýř Mikyska: Překvapení Survivoru

Účast YouTube baviče na jedné straně a bojovníka proti šmejdům všeho druhu na straně druhé byla největším překvapením letošního ročníku drsné reality show Survivor.

Martin Mikyska alias Mikýř je ikona mladé i střední generace, je nesmírně pohotový a má velký smysl pro humor.

Ondřej Novotný: Vypadáš jako hobit, který jde do Mordoru

Takže ani vtípky průvodce pořadem Ondřeje Novotného při úvodním setkání soutěžících ho nijak nerozhodily.

„Nemůžu začít jinak, než že vypadáš jako hobit, který se s tou holí chystá do Mordoru,“ prohlásil moderátor v narážce na Pána prstenů a někteří účastníci z toho měli „výtlem“.


Martin Mikyska samozřejmě nehnul ani brvou. Jak je u něj zvykem, zachoval naprosto chladnou tvář. „Děkuju moc,“ prohlásil. „To je luk, se kterým jsem se rozhodl tady být… Tenhle klacek jsem našel. Doufám, že mi ho nevezmete, budu ho bránit vlastním tělem,“ vtipkoval, jak je u něj obvyklé.

Hlášky jedna za druhou

A konkurenčnímu kmenu Lovců pak vysekl svou jedinečnou poklonu, která naznačuje, že bude hláškovat ostošest. „Frajer se sakem je odvážný, že si ho vzal. Myslím, že bude nebezpečný,“ prohlásil uznale přesně ve stylu svých YouTube vtípků. Možná je to taktika, jak oslabit soupeře, protože ti se prohýbali smíchy.

Co nás čeká v Survivoru?

První díl Survivoru uvede televize Nova na své platformě Voyo již v úterý 27. února 2024 kolem 21. hodiny. Další pak ve středu. V úterý další týden se soutěž dostane i na obrazovky TV Nova.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy