Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Ondřej Novotný otevřeně o Aylin: Krádež jídla byla tragická chyba, měla na víc

Moderátor Ondřej Novotný s Aylin Saranovou.
Zdroj: Se souhlasem Ondřeje Novoného
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
survivor

Bez servítek zhodnotil počínání Aylin v Survivoru moderátor pořadu Ondřej Novotný. V příspěvku na Instagramu napsal, že Aylin nasekala příliš mnoho chyb. Krádeží jídla si tak pod sebou podepsala ortel. Chování Braňa a Tomáše však podle Novotného bylo nedospělé.

Moderátor nejdrsnější televizní soutěže světa Survivor Ondřej Novotný se pravidelně rozepisuje na sociálních sítích o jednotlivých soutěžících. Nyní popsal, co v soutěži vysílané v TV Nova zlomilo vaz krásné Aylin. "Chybami se člověk učí - tedy prý. Krasavice Aylin jich ve hře nasekala až příliš a sáhnout druhým na jídlo v místě, kde jídlo není, je chyba doslova tragická," začal Novotný příspěvek, ve kterém si v hodnocení nebral servítky.

Braňo a Tomáš se chovali nedospěle

To však podle moderátora neznamená, že ostatní by byli bez viny: "Řešení situace bylo především od Braňa a Tomáše velmi nešetrné a minimálně nedospělé," myslí si Novotný.

Aylin podle Novotného dělala chyby i v blízkých aliancích s Enriquem a Veve. "Největší chybou ale bylo, že nedokázala překonávat jazykovou bariéru a postupně se upozadila tak, že se zdálo, že na ostrově snad ani není. Jako nadšený milovník hry měla určitě na víc. Ovšem neschopnost se více zapojit ji stála nejprve sociální život ve hře a následně i ten skutečný. Neměla žádné vztahy, které by ji zachránily," popisuje moderátor drsnou realitu soutěže.

Ayilinin problém však podle Novotného paradoxně uvedl do chodu události, jež budou ještě dlouho ovlivňovat hru i dalším hráčům, kteří si s touhle situací neporadili nejlépe. "Mimo jiné se opět ukazovalo, že kdo sází jen na jednu káru a jedno silné přátelství, ten nemá dlouhodobě šanci a hra si ho dříve či později najde," myslí si moderátor, který v závěru Aylin i pochválil. "Já nepochybuji, že byť je nyní reputace lehce poškozena, i přes nějaké ty přeslapy je tvůj skutečný charakter podle toho, jak jsem tě znal, naprosto v pořádku," končí Novotný svůj text s tím, že Aylin přeje hodně štěstí.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy