Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ondřej Novotný o rozpadu trojhlavé saně v Survivoru: Trpět a taktizovat, nebo vyhrát?

Moderátor Ondřej Novotný.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
survivor

Ondřej Novotný (44) se do reality show zapojil nejen jako moderátor, ale jednotlivé kroky hráčů rozebírá i na svém Instagramu. Pravidelně ukazuje, že stačí byť jen na sekundu sejít z cesty a taktika hry se nenapravitelně promění, což se v Survivoru skutečně jasně stalo. Šéf Oktagonu si posvítil na bývalou dívčí alianci Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik, které měly v týmu i Johy. Ta otočila svůj postoj k týmu po boji o odměnu, aneb "když dar není darem", jak to komentoval Novotný. 

Moderátor reality show Survivor Ondřej Novotný je velmi výraznou součástí celé hry. Nejenže baví diváky na obrazovkách, ale také sklízí úspěchy se svými rozbory hry, které sdílí na svém Instagramu. Tentokrát se vyjádřil k na první pohled nevinnému boji o odměnu s Janem Punčochářem, která nakonec razantně změnila celou hru a rozbila tu nejpevnější alianci.

Když dar není darem

"Návštěva Mistra Jana v Survivoru. Díl, který byl zdánlivě o odměně, ale jak už to bývá v téhle těžké reality show, ani výhra není vždy výhra. Či jak by řekl ve snímku Duna Lord Harkonnen: ´Když dar není darem´. Jak se s tím podle vás Veronika vypořádala? Koho byste s sebou vzali vy a je lepší v téhle části vyhrát a jít na odměnu, anebo zůstat, trpět a taktizovat?" uvedl Novotný na svém Instagramu k situaci, která se na ostrově odehrála.

Veronika Havlik vyhrála boj o odměnu, avšak netušila, že si trofej bude moci užít i s dalšími hráči. A to nejen s jedním, ale hned se třemi, o čemž se dozvídala postupně. Prvně si vybrala Chili, potom Nikolu Čechovou a na závěr Johy, kterou Veroničina volba dohnala opět k myšlenkám, zda nemá v alianci náhodou nejslabší slovo.

Proto se rozhodla, že alianci opustí, a dokonce jim to řekla do očí. Tomu se všechny tři hráčky vysmály, ale nakonec to byly právě ony, kterým zbyly oči pro pláč. Sebevědomá hra se jim rozpadla a ostrov opustila Nikola Čechová.

Novotný si tak snad ani nemohl vybrat lepší přirovnání než právě citaci z filmu Duna: Když dar není darem, která by se dala přirovnat i k tzv. trojskému koni, jenž se původně zdál jako dárek, ale šlo o lstivou past. Jan Punčochář tak na ostrově podle slov Novotného "krásně připekl".

Novotný pozná vítěze během pár dní

Na rozbory hry Ondřeje Novotného čeká s netrpělivostí nejen redakce eXtra.cz, ale také jeho fanoušci, které aktuálně zajímá, jak vyhodnotí hru Nikoly Čechové, jež se stala v očích diváků velmi neoblíbenou. V minulosti fanoušky zaujal rozborem hry Enriqua, jehož kroky přirovnal k mladické nerozvážnosti. Za koncem v Survivoru stál jeho rival Adam Raiter, jehož tah moderátor přirovnal k mistrovskému dílu.

Ondřej se netají informací, že je velký fanoušek Survivoru. Redakci eXtra.cz dokonce prozradil, že vítěze soutěže dokáže odhadnout již během pár dní. Takže se necháme překvapit, zda se trefil i tentokrát.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy