Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ondřej Novotný o Martinovi: Vytáčel mě svým neandrtálstvím, říká a promluvil o jeho účasti v Survivoru

Novotný přišel s vyjádřením k Martinovi Konečnému.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Vyjádření

Moderátor Survivoru Ondřej Novotný (45) se postupně vyjádřil ke všem soutěžícím, jeden poslední člen party mu ale doposud scházel. Nyní se k němu zpětně vrátil a řeč není o nikom jiném než o Martinu Konečném. Ten byl podle moderátora nejvíce šokujícím hráčem jak na castingu, tak na ostrově. Všem se dostal pod kůži, včetně Novotného. Přestože Martina měl podle vlastních slov zveřejněných na Instagramu rád, občas ho i dokázal vytočit.

Ondřeji Novotnému scházel poslední člen party reality show Survivor, ke kterému se ještě nestihl vyjádřit. Možným důvodem byl turnaj organizace Oktagon MMA, který v sobotu moderoval a kde byla i redakce eXtra.cz. Přesto však žádného účastníka nechtěl vynechat, a tak se k němu na sociálních sítích vrátil jako k poslednímu. Martin Konečný v soutěži skončil jako druhý po Tomáši Weimannovi, což dodnes sám nemůže skousnout. Podle Ondřeje to byl nejvíce překvapující hráč, který po celou dobu nic neskrýval a zůstal sám sebou. Někdy to však bylo na škodu.

"Martin je a byl v soutěži proto, aby šokoval. On sám přišel šokovat už na casting a díky tomu, jaký “kulturní” šok vyvolal, se do soutěže i dostal. Šokoval tak, že Švanci (Petr Švancara, pozn. red.) dodnes tvrdí, že jim je spolu jedna republika malá, a Pepa tvrdil, že nelze donekonečna omlouvat tyhle lidi," stojí v příspěvku Novotného na Instagramu.

Novotný: Survivor vás vystaví šokům

Moderátor soutěže Martinův kontroverzní přínos ocenil. Martin totiž jednak táhl k obrazovkám diváky a pak také dělal hru zajímavou. "Survivor je skvělý i v tom, ze vás vystaví těmto šokům, které si jinak do své bubliny nepustíte. Martin má Johance za zlé, že se rozhodla pro Tomáše. Johanka ho však mnohokrát během hry upozorňovala, že dost je dost. A nakonec, během posledních dní, kdy ho sama zachránila, v něm definitivně ztratila zalíbení," uvedl Ondřej.

Novotný dokonce prozradil, že by neměl problém s tím, kdyby Martin celou soutěž vyhrál. Jenže nestalo se tak, ve finále ho porazil Tomáš Weimann. "Martin byl úkaz a jeho vítězství by bylo vážně šokem. Klidně bych mu ho přál a byl s ním v míru. Překonal své maximum a rval se do posledního dechu. Dřel, jak mohl. Ale je fakt, že “empatie” a “slušné” chování k druhému kmeni ho nakonec pohřbily," míní moderátor.

Nakonec se ale svěřil, že Martina měl přes to všechno rád. "Osobně jsem ho měl rád, protože přinášel napětí a hru, která je jiná. Občas mě ale dokázal vnitřně vytočit svým neandrtálstvím, a byť vím, že si nechá věci říct a vysvětlit a dokáže nad nimi účinně přemýšlet, tak vždy na to nejde čekat," dodal na závěr zarytý fanoušek Survivoru Ondřej Novotný.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy