Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Ondřej Novotný a Pítr se pustili do Novy: Kdyby tohle udělali mně, tak je bombarduju

Survivor 2023: Ondřej Novotný a Pítr ostře zkritizovali Novu
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením TV Nova
+ Další 4 fotografie

Posledním hráčem, který dosud opustil reality show Survivor, je Petr Havránek alias Pítr. Ten si přitom krk mohl zachránit použitím skryté imunity, kterou měl během kmenové rady v kapse, ale neučinil tak. Ocitl se ve vyřazovacím souboji s Filipem, který ho nakonec ze hry vyřadil. Nyní už je zpět v České republice a společně s moderátorem show Ondřejem Novotným uspořádal živé vysílání. V livestreamu probrali nejen soutěž, ale dost drsně zkritizovali TV Nova. 

Dost nešťastným způsobem opustil reality show Survivor model Petr Havránek alias Pítr, který patřil mezi nejsilnější hráče. Během poslední kmenové rady v šestnáctém dílu byl poslán do vyřazovacího duelu, z čehož se mohl vymanit jedním jediným krokem, a to použitím skryté imunity. Nestalo se tak. Tento krok se mu stal osudným, po duelu s Filipem jeho pochodeň v soutěži definitivně vyhasla.

I když si na své konto nepřipsal titul Survivor a neodnesl si výhru dva a půl milionu korun, přece jen odešel s jedním prvenstvím. Pítr se stal historicky prvním Čechem, který v Survivoru vypadl s imunitou v kapse. „Mám alespoň jedno prvenství, a sice to, že jsem jako první hráč v česko-slovenské reality show Survivor vypadl s imunitou v kapse,“ vyjádřil se posléze na Instagramu s humorem.

Pítr a Novotný zkritizovali Novu

Po svém vyřazení se o svých pocitech ze Survivoru rozpovídal společně s moderátorem show Ondřejem Novotným v živém vysílání. „Nezahrát tu imunitu byla brutální kravina, obzvlášť, když bylo to genderové pravidlo,“ promluvil Pítrovi do duše Novotný. Společně ale zkritizovali i TV Nova, a to za sestřihy na Pítra a Andreu, které vybízely k tomu, aby si lidé mysleli, že mezi dvojicí na ostrově něco vzniká. „Nesnášel jsem ty prostřihy. Říkal jsem to i produkci. Dopr*ele, nic se tam neděje, tak proč to hrotíte tímhle stylem, ale nedokázal jsem s tím nic udělat,“ prohlásil Novotný.

„Ten sestřih, co tam byl, musel jsem se začít smát. Přišlo mi to úsměvný, když jsem to viděl, že to nedali sestříhat někomu pořádně. Přišlo mi, jak když to stříhal někdo na vrátnici,“ dodal Pítr.

„Klobouk dolů za to, co a jak říkáš. Když jsem to viděl, tak jsem říkal, že kdyby mě vzali do reality show a mě tohle udělali, tak ať jsou připravení na to, že bych je v produkci rozbombardoval všechny,“ uzavřel Novotný, který se veřejně a ostře zastal Pítra. Pítr zároveň zásadně odmítá s Andreou jakýkoli jiný vztah než přátelský.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy