Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ondřej Malý vylezl z ulity. Po dlouhé době se ukázal ve společnosti, pivo teklo proudem

Ondřej Malý se ukázal po dlouhé době ve společnosti.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Se souhlasem ČT
+ Dalších 11 fotografií
paparazzi

Herec Ondřej Malý (57) si pečlivě vybírá, na které společenské akce dorazí. Po skandálu s jeho bývalou ženou Pavlou Tomicovou (61), kterou opustil po devatenácti letech společného manželství kvůli její mladší kolegyni Kristýně Kociánové, s níž minulý rok založil rodinu, se totiž médiím a veškeré pozornosti vyhýbá. Po dlouhé době ale zavítal do společnosti, a to na premiéru filmu Pohani. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Ondřej Malý a Pavla Tomicová byli jedním z nejprobíranějších párů předminulého roku. Na povrch vyplulo, že Ondřej měl poměr s jinou mladší ženou. Když Pavla zjistila, o koho se jedná, požádala o rozvod. Herec totiž měl vztah s herečkou Kristýnou Kociánovou, která byla Pavlinou kolegyní a zároveň dobrou kamarádkou.


Milenka s hercem otěhotněla

To byla pro Pavlu kudla do zad. Zanedlouho přišel i další šok. Zjistilo se, že Kristýna je s Ondřejem těhotná. Minulý rok na světě přivítali syna. „Ondra Malý z miminka má velkou radost. A Kristýna Kociánová je v sedmém nebi,“ sdělil tehdy redakci eXtra.cz zdroj blízký rodině.

Od té doby Tomicová rapidně zhubla. Báli se o ni i její blízcí kamarádi. Bylo vidět, že to oblíbenou herečku dost semlelo. Tyto události léčí jen čas. Nyní to vypadá, že se Pavle opět daří. „Pavla se z toho dostala. A dala se do kupy psychicky i zdravotně. Úplně v pohodě už je tak tři měsíce. Chvilku to sice trvalo, ale dnes už je to zase stará dobrá vysmátá holka,“ tvrdila před rokem její přítelkyně.


Ondřej se společnosti vyhýbá

Jejich konec vztahu zamával českým šoubyznysem. I dnes je poznat, že to mezi nimi zřejmě není stále dobré a hned tak nebude. Ondřej Malý se vůbec nechce moc ukazovat na veřejnosti, hlavně ne tam, kde jsou média a paparazziové. Nicméně ve čtvrtek večer zavítal po svém představení na premiéru filmu Pohani.

Přišel sám bez své partnerky a poměrně v dobré náladě. Dal si pár piv, poklábosil s přáteli a zdálo se, že je v dobrém rozmaru, jak zachytila redakce eXtra.cz. Zřejmě tak skandál s nevěrou již pomalu hodil za hlavu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy