Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ondřej Koptík se zbláznil: Dolézá za manželkou, ale zveřejnil další infantilní SMS s Gregorovou: Za tohle by se styděl i puberťák

Tohle není přece normální!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 25 fotografií
Ondřej Koptík by měl okamžitě vyhledat pomoc psychiatra, jinak to s ním nedopadne dobře. Ostudy si už u české veřejnosti nadělal tolik, že zůstává otdázkou, jestli se z toho někdy vyhrabe. Zatím dělá všechno pro to, aby ho lidé považovali maximálně za blázna. Ještě před pár dny vehementně prohlašoval, že se vrací ke své manželce. Ale na sociálních sítích stále brečí za Hanou Gregorovou. Evidentně si ani on sám neví rady.

Ondřej Koptík už neví, kam daleko by až zašel. Po rozchodu s Hanou Gregorovou začal dělat naprosto nepochopitelné věci. Nejdříve se stavěl do pozice obětního beránka a Hance skládal srdceryvné básně o tom, jak moc mu chybí a co vše by dal za to, aby se vrátila.

To nezabralo, tak přešel do protiútoku. Začal na svůj bývalý protějšek útočit sexistickými narážkami a zveřejňoval společné fotky po sexu, které by měly zůstat jen mezi dvojicí. Tím akorát dokázal, že je nulový charakter.

Hana Gregorová se ale ničím nenechala rozházet. Jako dáma si zachovává dekorum i v takto obtížných a napjatých situacích. Nevyjadřuje se a jen čeká, až toho její exmilenec nechá. Koptík se ale nevzdává. Po tom, co nazval svoji bývalou partnerku dosti nevybíravými slovy ještě přitvrdil.

Koptík se svěřil v pořadu Prásk, že se snaží o návrat ke své exmanželce. Dokonce prozradil, že jeho rozchod s Gregorovou bujaře oslavovala. „Odešla v pátek a vrátila se v pondělí. Ale je jasné, že návrat bude složitý,“ řekl pro TV Nova zhrzený básník.

Už se zdálo, že všeho nechá a bude se soustředit na utužování vztahu s manželkou. Ale bohužel. Ondřej stále zveřejňuje textové zprávy mezi jím a Hankou. A nutno říct, že se jedná o dost infantilní texty, za které by se styděl i kdejaký puberťák.

„Miluju tě k zbláznění. Lásko stýská se mi. Moc tě lovuju,“ je jen ukázka z jeho zveřejněných zpráv. Uvidíme, jak dlouho bude Ondřejovi trvat, než s celou maškarádou skončí.

Související články

Další články