Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ondřej Koptík se vysmívá Gregorové: Tvoje peníze nepotřebuji, už mám nový mercedes

Kdy tohle ubohé zesměšňování skončí?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Ondřej Koptík je kapitola sama o sobě. Už několik dní v kuse bombarduje svoji bývalou partnerku Hanu Gregorovou nechutnými básničkami, které jsou za hranicí slušnosti. Zoufalá Hana už do boje s Koptíkem povolala právníky, ale Ondřej to má, jak se zdá, kompletně na háku. Místo toho, aby zvolnil, tak se Hance vysmál, že její peníze nepotřebuje, a pochlubil se novým mercedesem, kterého dostal se vší pravděpodobností od tatínka.

Ondřej Koptík neustále tvrdí, že Hanku Gregorovou miluje a nikdy v životě by jí neublížil. Jediné, co žádá, je, aby ho vzala vdova po herci Brzobohatém zpět. Jenomže Hanka se po několika excesech obrnila mlčením a se zamilovaným zajíčkem nijak nekomunikuje.

Nejdříve psal Ondřej Koptík na svůj profil velmi smutné básně, jak touží po jejím náručí. Když ale neuspěl, tak okamžitě otočil. Lítostivé básničky se proměnily v tvrdé porno a Koptík začal odhalovat svůj a Hančin intimní život.

Navíc stále nepřestal přidávat fotky s Hanou, na kterých ji většinou zesměšňuje. Vdova toho má nejspíše už plné zuby, tak si na pomoc přivolala právníky. To Ondřeje ale nijak nevyvedlo z míry a raději se na Facebooku pochlubil fotkou nového mercedesu, kterého dostal podle svých slov od otce.

„Otcův dárek. Díky, tati. Vážně potřebuji Hanky love,“ vysmívá se Koptík. Otázkou zůstává, jak dlouho mu úsměv na tváři vydrží. Všechno má své hranice a on je překročil již několikrát. Pochybujeme, že další ponižování si nechá Hana Gregorová líbit.

Související články

Další články