Ondřej Koptík neustále tvrdí, že Hanku Gregorovou miluje a nikdy v životě by jí neublížil. Jediné, co žádá, je, aby ho vzala vdova po herci Brzobohatém zpět. Jenomže Hanka se po několika excesech obrnila mlčením a se zamilovaným zajíčkem nijak nekomunikuje.

Nejdříve psal Ondřej Koptík na svůj profil velmi smutné básně, jak touží po jejím náručí. Když ale neuspěl, tak okamžitě otočil. Lítostivé básničky se proměnily v tvrdé porno a Koptík začal odhalovat svůj a Hančin intimní život.

Navíc stále nepřestal přidávat fotky s Hanou, na kterých ji většinou zesměšňuje. Vdova toho má nejspíše už plné zuby, tak si na pomoc přivolala právníky. To Ondřeje ale nijak nevyvedlo z míry a raději se na Facebooku pochlubil fotkou nového mercedesu, kterého dostal podle svých slov od otce.

„Otcův dárek. Díky, tati. Vážně potřebuji Hanky love,“ vysmívá se Koptík. Otázkou zůstává, jak dlouho mu úsměv na tváři vydrží. Všechno má své hranice a on je překročil již několikrát. Pochybujeme, že další ponižování si nechá Hana Gregorová líbit.