„Po tom všem, čím jsem si prošel v léčebně, i kvůli tomu, co jsem tam viděl, vím, že jsem se rozhodl správně. Moje cesta doživotní abstinence možná nebude lehká, ale dělám vše pro to, aby byla úspěšná,“ prohlásil na Facebooku Ondřej.

Škoda, že se nijak nevyjádřil k tomu, že v léčebně sice byl, ale ne celou plánovanou dobu, protože ho měli vyrazit kvůli urážkám. Také za ním od začátku jezdila Hana Gregorová. Ta mu právě díky nástupu na léčení taky dala novou šanci. Fakt ale není pravda, že by na sebe jen náhodou narazili na její nedávné premiéře a spontánně se zase dali dohromady.

Ondřej Koptík našel loni zatím nejhlubší dno, na jaké může zrhzený chlap spadnout, když ho opustí o skoro třetinu století starší partnerka. Gregorovou veřejně ponižoval a urážel. Hance to buď nějakým zvláštním způsobem imponovalo, nebo umí obrovsky odpouštět, takže ho vzala na milost.

Nesmí už ale nikdy sáhnout na drogy. Ani na marihuanu, na pervitin už vůbec ne. Sám tvrdil, že jen hulil a „piko“ byla výjimka po rozchodu, jeho kamarádi ale říkají, že ve fetu ve skutečnosti lítal mnohem víc, než přiznával.