Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ondřej Koptík nechutně obviňuje Hanu Gregorovou: Naschvál jsi mi ubližovala a v drogách nakonec vykoupala

Tohle už je hodně přes čáru.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Bývalý milenec Hany Gregorové Ondřej Koptík tvrdí, že je moc zamilovaný... Již od začátku měli lidé pochybnosti o jejich lásce, hlavně tedy kvůli velkému věkovému rozdílu. Když však jejich vztah skončil, začal se tenhle zajíček pěkně vybarvovat. Nejdříve Hanu uháněl, jak mohl a když to nepomohlo, tak zvolil ostřejší a nechutnější způsob.

Ondřej Koptík je naprosto zdrcený z rozchodu s Hanou Gregorovou a od doby, kdy ho vyhodila z bytu skládá jednu báseň za druhou. Jeho chování ale začíná být hodně přes čáru a vůbec se nedivíme, že s ním Hana odmítá komunikovat, natož aby ho vzala zpátky.

Nejdříve dával rozhovory na všechny strany s tím, jak se cítí zdrcený a jak nutně potřebuje svou velkou lásku zpět. Hana ho ale naprosto ignoruje a na jeho fňukání a sebelítost nijak nereaguje. Ondřej Koptík svou nehynoucí lásku vydržel projevovat pár dní a poté z ničeho nic otočil.

Už nepíše oslavné básně na svou bývalou přítelkyni, nýbrž na ni začíná nechutně útočit. Zašlo to tak daleko, že Hanu Gregorovou obviňuje ze své závislosti na drogách. „Lásku si ke mně jen předstírala, možná i lhala. Nikdy jsi mě nemilovala. Jen jsi mi naschvál ubližovala. A nakonec jsi mě v drogách vykoupala,“ zní jedna z jeho šílených básní.

Nyní je otázkou času, jak dlouho tuto „šikanu“ bude Hana ignorovat. Celou situaci kolem Onřeje Koptíka zvládá jako dáma s naprostým přehledem. Ale všechno má své meze a Koptík je už dávno překročil.

Související články

Další články