Ondřej Koptík je naprosto zdrcený z rozchodu s Hanou Gregorovou a od doby, kdy ho vyhodila z bytu skládá jednu báseň za druhou. Jeho chování ale začíná být hodně přes čáru a vůbec se nedivíme, že s ním Hana odmítá komunikovat, natož aby ho vzala zpátky.

Nejdříve dával rozhovory na všechny strany s tím, jak se cítí zdrcený a jak nutně potřebuje svou velkou lásku zpět. Hana ho ale naprosto ignoruje a na jeho fňukání a sebelítost nijak nereaguje. Ondřej Koptík svou nehynoucí lásku vydržel projevovat pár dní a poté z ničeho nic otočil.

Už nepíše oslavné básně na svou bývalou přítelkyni, nýbrž na ni začíná nechutně útočit. Zašlo to tak daleko, že Hanu Gregorovou obviňuje ze své závislosti na drogách. „Lásku si ke mně jen předstírala, možná i lhala. Nikdy jsi mě nemilovala. Jen jsi mi naschvál ubližovala. A nakonec jsi mě v drogách vykoupala,“ zní jedna z jeho šílených básní.

Nyní je otázkou času, jak dlouho tuto „šikanu“ bude Hana ignorovat. Celou situaci kolem Onřeje Koptíka zvládá jako dáma s naprostým přehledem. Ale všechno má své meze a Koptík je už dávno překročil.