„Docházím na terapie, ale pořád je tu ten strašák drog, který způsobil, že jsem ublížil lidem kolem sebe, které jsem měl a pořád mám moc rád. Abych měl absolutní jistotu, že už nikdy nepodlehnu drogám, rozhodl jsem se podstoupit šestitýdenní detoxikační léčbu na klinice,“ napsal na svůj Facebook Ondřej Koptík 22. ledna s tím, že to dělá kvůli dětem i Haně Gregorové.

Jenže se stal průšvih.

„Ondřej Koptík skutečně koncem ledna nastoupil léčbu v Havlíčkově Brodu. Ale nedokončil ji, byl disciplinárně vyloučen,“ tvrdí náš zdroj, kterému nemáme moc důvodů nevěřit.

Obecně se dá říci, že z detoxu pacienty obvykle vyhodí kvůli tomu, že udělají nějaký průšvih. A ne ledajaký. Často to bývá kvůli opětovnému užití látek, kvůli nimž léčbu nastoupili, nebo kvůli nevhodnému chování.

Přesné důvody Koptíkova vyhazovu nadále zjišťujeme. Jsme na stopě a pevně věříme, že se díky tomu čtenáři eXtra.cz brzy dozví, co tak strašlivého údajný staronový přítel vdovy po Radoslavu Brzobohatém Hany Gregorové provedl, že prý musel z detoxikačního kola ven!

Zeptali jsme se i samotného Ondry, ale zatím neodpověděl. Takhle se ale zatím choval pokaždé, když chodil se slovenskou herečkou. Naopak jakmile ho nechala, byl výmluvný až hanba!