Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zlomený Ondřej Brzobohatý po třaskavém svědectví proti Kuchařové: Fakta jsou daleko krutější, než jsem myslel, přiznává

+ Dalších 21 fotografií

Ve středu se uskutečnilo soudní líčení v případu Taťána Kuchařová versus Ondřej Brzobohatý. Hudebník žaloval svou bývalou partnerku kvůli údajnému zveřejnění církevní žaloby, čímž se měla dopustit pošpinění jeho jména. Svědectví, podle kterého měla modelka vyvíjet nátlak, aby se informace o něm publikovaly, ho zcela vyvedlo z míry. "Fakta jsou ještě krutější, než jsem si myslel," svěřil se pro eXtra.cz. 

Soudní tahanice mezi Taťánou Kuchařovou a Ondřejem Brzobohatým neberou konce. Ve středu proběhlo líčení ve věci obžaloby právě ze strany hudebníka, který svou partnerku žaloval za to, že měla zveřejnit celé znění církevní žaloby. Věci, které u soudu padly, ho viditelně vykolejily, a jak přiznal pro eXtra.cz, odchází zcela v šoku.


"Já jsem upřímně ještě v emocích, takže já se k tomu ani nechci vyjadřovat a počkám až na výsledný verdikt soudce," hledal pouze stěží slova poté, co vyšel společně s právním zástupcem ze soudní síně. Šokovalo ho zejména svědectví redaktora Luboše Procházky, který promluvil o tom, že modelka na něj měla vyvíjet nátlak, aby uveřejnil informace o hudebníkovi.

Ondřej pouze stěží hledal slova

Procházka také přiznal, že celé znění církevní žaloby mu skutečně měla poskytnout Kuchařová. "Já jsem netušil, že ta fakta jsou daleko krutější, než jsem si vůbec myslel. Já jsem opravdu ještě v emocích. Je toho hodně, co jsem tam zaslechl, nechci zmiňovat ani nic konkrétního," říká.


Fakt, že Kuchařová byla takovou dobu s Procházkou v kontaktu a měla mu poskytovat různé informace, vůbec netušil. "Ne, já jsem 90 % z toho, co zaznělo, vůbec netušil. Co se týče naděje, v rámci těchto věcí se snažím být nohama na zemi. Já vůbec netuším, co bude v rámci té protistrany za argumenty. Je to ještě strašně čerstvé," posteskl si.

Celé soudní tahanice jsou pro něj nesmírně únavné. "Myslím si, že celá společnost je z tohohle vyčerpaná. Je to jenom trapné," tvrdí. O své bývalé partnerce, která se k soudu nedostavila, nechce ani slyšet. "Opravdu nechci o tom ani slyšet. Já se o ní vůbec nechci bavit," uzavřel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy