Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ondřej Brzobohatý otevřeně: O zamilování do Daniely a jak dnes mluví o Taťáně

Ondřej s Taťánou
Zdroj: Herminapress.cz/Se souhlasem Taťány Kuchařové/eXtra.cz - koláž
+ Další 2 fotografie
Rozhovor

Ondřej Brzobohatý (39) promluvil v rozhovoru pro Face to Face na Stream.cz o bývalé manželce Taťáně, prozradil, jestli ji dokáže ještě vůbec pozdravit i jaký má názor na bulvární smršť. Dále popsal, jak se poznali s Danielou Písařovicovou a co plánuje do budoucna za překvapení a nové projekty. 

Hudební skladatel, producent i herec Ondřej Brzobohatý nedávno zažil nepříjemný rozvod. Se svou již bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou žil od roku 2013 a platili za jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. Teď už je ale po všem a jejich rozchod byl víc než ošklivý.

První setkání s Danielou

Ačkoli byl rozvod této dvojice pro fanoušky velkým překvapením a pro oba aktéry asi i zklamáním, přece jen jim i něco přinesl. Podle eXtra.cz na něm například vydělali 17 milionů následným prodejem bytu. Na otázku, jak to teď mezi sebou mají, se Ondra pořád nechce moc vyjadřovat. Promluvil ale o tom, že našel pravou lásku v Daniele Písařovicové. "Dvě nešťastné lásky tvoří jednu šťastnou. To řekl můj kamarád v roli Sancha Panzy na derniéře Dona Quijota, na které jsem byl s Danielou. V ten moment jsme se na sebe podívali a věděli," řekl Ondra v rozhovoru pro pořad Face to Face na Stream.cz.

Dokáže Táňu ještě pozdravit?

Co herec říká na to, jak se k věci postavil bulvár, a dokážou se s Táňou ještě pozdravit? "Vlastně jsem nedospěl ještě k žádné sumarizaci, co se týká bulvární smršti, ale pravdu známe jen my dva. Není nutný ji hlásat z jedný nebo druhý strany. Zdráhám se o tom jakkoli vyjadřovat," prohlásil hudební skladatel. Na druhou stranu si váží roků, které s Taťánou prožil. "Dodnes si Taťány vážím a vždy si jí vážit budu. Je to úžasná ženská, výjimečná osobnost, která mnohé dokázala. Ani si nemyslim, že to, co psal bulvár, by myslela vážně," prohlásil herec.

Pracovní léto

Ondřej se také přiznal, že pracovní nabídky se mu jen hrnou. Letos na podzim ho uvidíme na Primě v seriálu Dobré zprávy. "Je to docela nálož, protože každý díl ze seriálu má přes hodinu. Takže vlastně mohu říct, že od července pracuji na čtyřech celovečerních filmech," řekl Ondra. K tomu přiznal, že na veřejnosti zdraví herce ze seriálu, které ale zná jen z obrazovek a ne naživo. Aby toho neměl málo, připravuje další muzikál v Karlíně na příští rok a píše i knihu Hudbologie.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy