Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Artur byl z podoby Brzobohatého s Ladislavem Štaidlem paf. Hudebník promluvil o požehnání od syna Bartošové i vztahu s jeho otcem

+ Dalších 24 fotografií

Ondřej Gregor Brzobohatý (41) ztvárnil v sérii Iveta postavu hudebního skladatele Ladislava Štaidla (†75). Bývalého partnera a manažera slavné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) znal i ze svého osobního života. "Na Ladislava Štaidla vzpomínám jen v nejlepším, protože to byl úžasný člověk," svěřil se redakci eXtra.cz Brzobohatý.

Zpěvák, skladatel a herec Ondřej Gregor Brzobohatý v minisérii Iveta hrál legendárního hudebního skladatele Ladislava Štaidla (†75), jehož znal i v soukromém životě. Na bývalého partnera a manažera slavné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) má jen milé vzpomínky.

"Na Ladislava Štaidla vzpomínám jen v nejlepším, protože to byl úžasný člověk. Já jsem ho navíc obdivoval po profesní stránce. My jsme se znali jako členové dvou rodin, které se přátelily, a veškeré vzpomínky, které na něj mám, jsou jen pozitivní," uvedl Ondřej v rozhovoru pro eXtra.cz.

Jeho rodiče byli s rodinou Ládi Štaidla v úzkém kontaktu a pravidelně se navštěvovali. Ztvárnit postavu uznávaného hudebníka a skladatele tak byla pro Ondřeje obrovská odpovědnost. "Byla to pro mě o to větší herecká kláda. Myslím si, že tam je ještě hodně různých mezer. Nějak to dopadlo a pravda je ta, že se za to nestydím," řekl s úsměvem Brzobohatý, který komplimenty přijímá s patřičnou pokorou.

Poklona od Artura Štaidla

Jeho výkon dokonce pochválil samotný Artur Štaidl, jemuž Ondřejova podoba s jeho vlastním otcem doslova vyrazila dech. "Já si myslím, že on chválil především výkon těch maskérek, a to je třeba pochválit, protože to udělalo devadesát procent mého hereckého výkonu," smál se Ondřej.

Doporučené video: Rozhovor s režisérem série Iveta Michalem Samirem

Názor na odchod Bartošové

Během rozhovoru přišla řeč i na zpěvaččin smutný osud, který Ondřej považuje za obrovskou tragédii. Populární hudebník a herec je toho názoru, že si Iveta nemusela sáhnout na život, kdyby měla podporu od lidí, kteří jí byli v jejím okolí nejblíž. "Ve chvíli, kdy to každý ignoruje a nechá to být, když je evidentní, že se třeba někomu ubližuje, tak to je asi ten největší průšvih. Takže já bych neviděl vinu na těch, kteří něco udělali, ale spíš na těch, kteří nic neudělali," objasnil Ondřej Brzobohatý.

Jak se Ondřejovi daří a co v současné době chystá? Jaký outfit vynesl na premiéru třetí řady série Iveta? Odpovědi na tyto otázky a mnohé další najdete ve videu v úvodu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy