Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Ondřej a Táňa Gregorovi v nervy drásajícím souboji s prknem: Tohle drama musíte vidět!

+ Dalších 5 fotografií
Tady si Gregorovi sáhli na dno. Jejich boj o klíč musel být precizní a šlo o centimetry, jinak by z vratké kladiny spadli do moře. Nakonec prý ale pomohlo to, že se po společných letech tak dobře znají a umí předpovědět budoucí krok toho druhého. Prostě romantika jako hrom!

„My s Ondrou jsme sehraná dvojka, to víme, my jsme parťáci a asi se to projevilo na disciplíně – lavice ve vzduchu, kdy visíte a nejprve spolu komunikujete, ale pak už jenom cítíte ty nuance toho balancu, váhy. Víte, že kdyby to bylo jen o cenťák tam nebo zpátky, tak letíte oba dva. Asi štěstí nám taky přálo, jsme na sebe dobře napojený,“ říká o odvážném výkonu Táňa.

„Pro mě vyvrcholení Boyardu byla kladina, na který jsme se museli s Taťánkou udržet oba dva a vyrovnávat naši váhu tak, abychom potom otevřeli kapsle s kódem, to byl naprostý vrchol všeho výkonu a celýho toho dojmu,“ vzpomíná na Pevnost její manžel Ondřej, který si soutěž užíval jako malý na Matějské.

Gregorovi navázali Boyardem na svou svatební cestu a rozhodnutí si nemůžou vynachválit. „Neváhali jsme ani minutu do soutěže jít, už jen z tý nostalgie,“ uzavírá nadšená Gregor.

Související články

Další články