Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ondra Vlček si hodlá nezletilou Verunku vzít: Podivný páreček má jasno i o jménech dětí

Zdroj: archiv Ondry Vlčka
+ Dalších 22 fotografií
youtuber
Nedávno oslavili první výročí vztahu. Ondra Vlček (23) a jeho čtrnáctiletá Verunka už ale mají do budoucna velké plány. S těmi se svěřili v nyní již smazaném videu na YouTube, za které se na jejich hlavy opět snesla velká vlna kritiky. Co všechno si chce dospělý youtuber se školačkou splnit?

Až díky vztahu s nezletilou Verunkou se stal Ondra Vlček skutečně známým. Youtuber, který je svými kolegy a veřejností mnohdy označován za pedofila, se za lásku ke čtrnáctileté školačce, s níž si začal ještě v době, kdy jí bylo 13, vůbec nestydí. Ba naopak, dokonce přiznal, že s ní má do budoucna velké plány.

V dnes již smazaném videu Ondra společně s Verunkou hovořili o tom, jak jejich vztah začal a jaké mají představy o jeho pokračování. Nepokrytě přiznal, že svou mladičkou přítelkyni poznal před základní školou. Jejich vztah se pak vyvíjel poněkud zmateně. „Nevěděli jsme, jestli jsme kamarádi, nebo kamarádi s výhodami,“ řekl ve videu Vlček, který tvrdí, že s Verunkou ještě nespal, a lidem také lhal, že s ní vlastně vůbec nechodí.

Podle Vlčka má každý vysněnou budoucnost a on není výjimkou. „Tu svatbu plánujeme,“ přiznal youtuber. „Děti bychom chtěli dvě,“ doplnila ho Verunka. Ondra poté řekl, že haranti mu radost nedělají, pokud by z nich prý ale vyrostl někdo jako on, bylo by to super. Pár si přeje holčičku a chlapečka, pro něž má vybraná jména Karolína a Dominik.

Minulost zapovězené lásky

Ondra Vlček a Verunka se celou dobu jejich vztahu potýkají s velkou nenávistí ze strany veřejnosti. Dospělý muž randící s nezletilou školačkou je pro mnoho lidí velkým soustem. Výjimkou není ani dívčin bratr, který youtubera zmlátil. Verunka si následně na dětském hřišti vybila agresi na chlapci, který jejího milého nazval pedofilem.

Související články

Další články