Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ondra Vlček (22) se odkopal: Youtuber prozradil i to, jak to má s Verunkou (14)

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 107 fotografií
terapie
Youtuber Ondra Vlček (22), který se nechvalně proslavil tím, že začal randit s nezletilou Verunkou (14), už před měsícem přidal video, ve kterém tvrdil, že půjde k psychologovi. Svým fanouškům, ale především i spoustě odpůrců řekl, že ohledně sezení následně natočí video a řekne, co se dozvěděl. Pak bylo ticho po pěšině a vypadalo to, že se Vlček nevyjádří. Ti, kteří nemohou jeho vztah s malou dívkou pochopit, mu ale nedali pokoj a nakonec promluvit musel. Co řekl?

Ondra Vlček si prohlášením o tom, že navštíví psychologa, sezení nějakým způsobem doloží a dokonce z něj natočí i video, pořádně zavařil. Když se nic dlouho neobjevovalo, veřejností začal být považován za lháře. Proto se nakonec rozhodl o návštěvě psycholožky promluvit.

Odbornou pomoc vyhledal hned týden nebo dva poté, co o svém rozhodnutí informoval. "U psycholožky jsem byl. Ne že bych se o tom nemohl bavit, ale ona mi doporučila, abych to nijak nezveřejňoval, že je to zásah do mého soukromí. Už jen to, že jsem vám řekl, že tam půjdu, prý byla chyba, proto jsem se k tomu už pak nechtěl vyjadřovat. Žádný papír jsem od té psycholožky nedostal, na návštěvě jsem byl jen na jedné a dál to nebudu rozebírat," řekl Vlček.

Youtuber ještě dodal, že nehodlá mluvit o tom, co s psycholožkou řešil, a že pokud mu lidé nevěří, že tam byl, tak je to jen jejich problém. Řekl tedy přesně to, co jeho odpůrci čekali. Následně se ale ve videu kromě otázky na psychologa dostal i k další, kde se ho lidé ptali, jak se má s nezletilou Verunkou. "V pohodě," řekl youtuber, kterému veřejnost dává nálož nejen za vztah s mladou dívkou jako takový, ale i za to, že ji má údajně na veřejnosti líbat, hladit a držet za zadek a osahávat. K jejím narozeninám jí navíc popřál zveřejněním fotek s hlavou v jejím klíně.

Související články

Další články