Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ondra Vlček (22) překročil hranici: Ve zveřejněném videu vyšetřuje své Verunce (14) mandle

Ondra Vlček a jeho Verunka to přehání.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 107 fotografií
youtuber
To, co Ondra Vlček (22) popisuje jako dětský romantický vztah, se ukazuje být něčím úplně jiným. Ačkoliv youtuber i jeho nezletilá Verunka (14) urputně popírají, že by spolu kdy něco fyzicky měli, na sociálních sítích dávají lidem záminku k tomu, aby se mysleli něco jiného. Instagramový účet topbulvarek_official upozornil na video, které pár sám zveřejnil. Vlček a Verunka si v něm intenzivně zkoumají mandle.

Když už to vypadalo, že se youtuber Ondra Vlček umoudřil a přestal proti sobě štvát veřejnost zveřejňováním fotek s jeho nezletilou Verunkou (14), ukázalo se, že udělal pravý opak. Tento pár se zjevně ničeho nebojí a Verunka, která ještě nemá ani občanku, se se svým milým zběsile líbá v živých vysíláních, která pořádá na sociální síti.

Video z živého vysílání, které zveřejnil instagramový účet topbulvarek_official, je nyní širokou veřejností kritizováno. Nejen, že není pěkné sledovat, jak dítě líbá dospělého muže, ale zvuky, které pár při činnosti vyluzuje, jsou na poslech velmi nelibé. Je otázkou, za jakým účelem pár takto cíleně provokuje veřejnost, v tomto případě totiž špatná reklama rozhodně není reklama, Vlček ztrácí fanoušky a jeho odpůrců přibývá.

Zdá se, že v tomto páru figurují osoby, které baví veřejnost šokovat. Verunce se to povedlo, když se snažila zmlátit kluka na dětském hřišti, Ondrovi se to daří teď, když se nestydí líbat se s nezletilou dívkou ve videích, která sledují stovky lidí. Co si o jejich předvádění a jejich vztahu myslíte vy?

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy