Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ondra Vlček (22) oslavil rok s nezletilou Verunkou: Říkám mu Spongebob, svěřila dívenka

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 22 fotografií
dítě
Je tomu už rok, co youtuber Ondra Vlček (22) udržuje dle jeho slov dětský romantický vztah se svou Verunkou (14). V době, kdy tento přinejmenším podivný a veřejnosti nelibý románek začal, bylo Verunce pouhých 13 let a kvůli svému milému se poprala s jiným chlapcem na dětském hřišti. Jak to mají tito nesourodí partneři dnes?

Tvorba Ondry Vlčka je sledována především dětmi, dospělí ji odsuzují. Proto není divu, že si youtuber před rokem našel přítelkyni, která ještě nemá ani občanku. Jednu z nejneoblíbe­nějších tváří české scény dokonce vyšetřovala i policie a veřejnost ho má za pedofila.

To, že tento pár je přinejmenším podivný, dokazuje nejen líbání a osahávání na veřejnosti, díky čemuž ho mnozí nazývají ostudou Ostravy, ale i skutečnost, že je opravdu dětinský. „Miluju svého Spongeboba,“ napsala nezletilá dívenka k snímku, kde ji Ondra drží pod zadkem a líbá ji na krk. Ačkoliv je v pozadí postel, plyšáka oblíbené animované postavičky v ní naleznout nelze. Nabízí se tedy možnost, že svého přítele pojmenovala po své oblíbené pohádce.

Podvod na fanoušky

Před několika měsíci Vlček prohlásil, že se s Verunkou rozešel. Chtěl tím zřejmě zastavit příval nenávisti ze strany veřejnosti, která nemohla pochopit, jak může dospělý člověk randit s dítětem. Celá lež však zapůsobila zcela opačně – lidé totiž pár vídali v Ostravě a nejednou ho přistihli při vzájemném zkoumání krčních mandlí. Youtuber pak prozradil, že s Verunkou vztah i nadále udržuje. A to i přes fakt, že mu její bratr uštědřil lekci ve formě několika ran do obličeje.

Dá se polemizovat o tom, že Vlček provokuje veřejnost záměrně. Nejenže se podivným vztahem zcela nepokrytě chlubí, ale ještě zveřejňuje videa, na kterých svou Verunku líbá téměř tak divoce, jako to dělají hvězdy filmů pro dospělé.

Nenávist

Není to jen vztah s Verunkou, čím neoblíbený youtuber pobuřuje davy. I jeho tvorba je totiž v mnoha ohledech kritizována a nedávno dokonce vydal video, v němž experimentuje s prasečí hlavou. Naštval tedy i ochránce zvířat a na seznam jeho odpůrců se přidala spousta dalších jmen.

Související články

Další články