Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ondra Ruml z show Tvoje tvář má známý hlas je NA DNĚ! Co tak těžce nese?

Ondra by si zasloužil vyhrát!
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu a někoho pořádně sráží na kolena. Zpěvák Ondřej Ruml (35) zatím končí na posledních místech a na sebevědomí mu to moc nepřidá. Jak je možné, že se profesionální zpěvák nikomu nelíbí?

Ondřej Ruml (35) v show Tvoje tvář má známý hlas zatím moc nezazářil. Přestože hlas prostě má a zpívat umí, umisťuje se pravidelně na posledních příčkách. Jak je to možné? Není ničím zajímavý nebo se prostě porotě a jeho soupeřům nelíbí jeho proměny? Ačkoli jde o soutěž, kde se vyhrávají peníze na charitu a nikdo nevypadává, Ondra to nese dost těžce.

„Není to náročné ani tak fyzicky, jako spíš psychicky. Myslel jsem, že mě nebude zasahovat závěrečné bodování. A já hned v prvním kole skončil poslední, což pro mě byla docela rána do mužského ega,“ řekl zpěvák deníku Metro.

Je jasné, že ho to pořádně sráží na kolena, když ho předběhnou i třeba Martin Dejdar nebo Aleš Háma.

Jenže tato show není jen o zpěvu, ale hlavně o show! Jde o to, aby člověk svoje publikum něčím okouzlil a zároveň pobavil. Tak snad se mu příští proměna povede a zazpívá nějakou pecku, která pobaví všechny v sále. Ondra by si určitě zasloužil taky někdy vyhrát. Vždyť zpívat opravdu umí!

Související články

Další články