Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ondra (9) z Výměny manželek celý život prochází peklem: Vlastní matka ho trýznila už jako miminko

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
týrání
Středeční epizoda Výměny manželek jen málokoho nešokovala. V očích mnohých diváků se objevily slzy poté, co vyšlo najevo, čím si doma se svým otcem a nevlastní matkou Anetou prochází malý Ondra. Když zlobí, jeho rodičům nedělá problém ho nechat i několik hodin klečet na dřevěné podložce určené k masáži nohou. Nyní je Ondra v diagnostickém ústavu, peklem ale procházel už jako batole, a to se svou vlastní matkou.

Náhradní manželka Lucie ve středeční Výměně manželek prožila deset dní v domácnosti Anety, která žila v malém bytě s několika zvířaty, manželem Lukášem a nevlastním synem Ondrou. Toho už v manuálu vinila ze všeho špatného, co se mezi ní a jejím mužem děje. Lucie ještě nemohla tušit, co všechno na vlastní oči uvidí.

Kromě toho, že musela sledovat, jak malý Ondra klečí na dřevěné podložce, zjistila, že chlapec si peklem prochází už od velmi útlého věku. Vlastní matka ho totiž týrala už jako malé miminko. „Bavila jsem se o něm s jeho tátou. Ten mi přiznal, že Ondra vyrůstal s vlastní maminkou, která ho taky týrala. Přilepovala mu páskou dudlík, aby neplakal,“ prozradila Lucie serveru Blesk.cz.

Lucie už při čtení manuálu tušila, že v domácnosti její náhradní rodiny je něco špatně. Její tušení se potvrdilo a stalo se i to, co diváci očekávali. Podle mnohých se totiž Aneta chtěla svého nevlastního syna zbavit a nakonec s manželem skutečně žije bez něj. Ondra totiž skončil v diagnostickém ústavu pro problémové děti. I tam prý ale podle Lucie chtěl, aby nemusel žít se svými rodiči.

Související články

Další články