Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ondra (22) je NEŠKODNÝ DEBÍLEK, tvrdí Verunka (13): SEX spolu neměli, věří rodiče

+ Dalších 28 fotografií
Postoj rodičů
Nejostřeji sledovaným párečkem Česka se stal youtuber Ondra Vlček (22) a jeho nezletilá Verunka (13). Obrovský věkový rozdíl i skutečnost, že jeho přítelkyně je ještě dítě, vyvolaly vlnu nepochopení a nenávisti. Přišel rozchod, pěst na oko od Verunčina staršího bratra, ale dvojice je do sebe stále zamilovaná. Vlčkova třináctiletá holka teď řekla, jak to vidí její rodiče. A Ondru považuje za neškodného debílka!

Youtuber Ondra Vlček (22) bude čekat, dokud jeho Verunce (13) nebude patnáct. Aspoň to tvrdil, o den později ho ale zbil dívčin starší bratr, protože se s ní po Ostravě vodil za ručičku. Zdá se, že tuhle lásku nezastaví nic ani nikdo.

Co na to říkají Verunčini rodiče, se dostalo na přetřes hned potom, co Vlček vztah s třináctkou přiznal. Ta tvrdí, že máma s tátou ve vztahu problém nevidí. „Ano, dovolí mi se s Ondrou bavit. Protože ho znají (spíš moje mamka) a vědí, že je hodný. A mamka mu věří,“ svěřila Verunka na Instagramu.

A i když se oba několikrát dušovali, že sex je pro ně zatím zapovězená věc a před patnáctými narozeninami by o ničem takovém ani nepřemýšleli, Ondra je stále napadán a označován za pedofila. „Ondra není pedofil. Měli byste si uvědomit, co píšete za hovna, protože opravdu to bolí,“ napsala jeho přítelkyně.

„Mohli byste se trochu zamyslet a uvědomit si, že Ondra je takový neškodný debílek. Je ten nejhodnější člověk na světě. A i když je trochu jako dítě (takový trochu retardovaný), tak je opravdu úžasný,“ dodala na vysvětlenou.

Do patnácti let čekali také Iva a MarianVýměny manželek, rovněž zpěvák Bohuš Matuš (45) loni v létě tvrdil, že patnáctiletou Lucinku „jenom pomazlil“. Tak uvidíme, jestli Ondrovi a Verunce románek krachne, anebo to do patnáctin vážně vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články