Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Onanisté budou zklamaní: Do Prahy fakt přijede v úterý Sandra, ale už je trošku jetá!

Čas letí jako zblázněný i ve Spolkové republice Německo…

Některé popové princezny by se možná po letech neměly vracet na místo činu, protože přivážejí zdrcující svědectví o tom, že čas fakt letí.

V Praze vystoupí v úterý německá megastar osmdesátých let, zpěvačka Sandra (51), která dráždila pubescenty v Německu a okolí hodně dlouho, ale dodnes určitě ne.

I tak se její plánovaný příjezd těší velkému zájmu, zpěvačka otevře v ulici V Kolkovně diskoklub, poskytne rozhovor TV Nova a vystoupí s legendárními hity, což bude určitě velká paráda.

Diva prý nepřijíždí na návštěvu, ale vrací se na místo činu: „Na začátku osmdesátých let jsem v Praze skoro začínala kariéru, moc se těším," nechala se slyšet hvězda z Bravíčka, která by měla v podniku na exkluzivní otevírací party vystoupit okolo půl desáté.

Podle našich informací se dá její vystoupení třeba u vás na grilovačce pořídit za dvacet tisíc eur. Kdybyste chtěli třeba Vanilla Ice (46), tak ale stačí polovina, a Kateřina Kristelová (34) přijede skoro zadara.

Mohlo by vás zajímat

Další články