Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ONA SNAD NESTÁRNE: Jessica Alba se na pláži pochlubila svým dokonalým pozadím!

Pořád stejně dokonalá.
Zdroj: pinterest
+ Dalších 5 fotografií
Ta snad zastavila čas nebo vynalezla elixír mládí. Americká herečka Jessica Alba se na pláži pochlubila svojí postavou. Sice už jí táhne na čtyřicet, ale pořád by se z fleku mohla procházet po molu!

Jessica Alba (35) je matkou dvou dětí, ovšem postavu má pořád stejně dokonalou. Američanka je tak po zásluze považována za jednu z nejkrásnějších hereček současného Hollywoodu. Spokojen určitě musí být i její manžel Cash Warren, což dokazuje fakt, že jsou už 8 let ve svazku manželském!

Krásná herečka promluvila ke své postavě v rozhovoru pro britský plátek The Sun. „Více jsem se soustředila a stresovala svou postavou před tím, než jsem měla děti,” uvedla Jessica. Je pravdou, že řešit svoje tělo snad ani nikdy nemusela, je totiž dokonalé už roky.

„Být těhotnou a následně porodit dítě mi dalo nový rozměr, jak respektovat své tělo, a to je skvělé,“ dodala v rozhovoru. Tak uvidíme, kdy se rodinný život začne podepisovat na její postavě. Bude to v padesáti, nebo snad ještě později? Každopádně nyní je na ni opravdu krásný pohled, při kterém se většině mužů musí tajit dech!

Související články

Další články