Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Ona si nechala vyoperovat 6 žeber, on je po zákrocích plný plastu: Jaký může mít vůbec Ken a Barbie sex?

Ona si nechala vyoperovat 6 žeber, on je po zákrocích plný plastu: Jaký může mít vůbec Ken a Barbie sex?
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
Tihle dva se hledali tak dlouho, až se našli. Justin Jedlica si hraje na Kena a neváhá do svého kýženého vzhledu investovat nemalé částky. Na plastické chirurgy se obrací s kde čím. Jít kvůli six packu do fitka? Ani náhodou! Radši si nechá do břicha všít implantáty. A jeho nová holka Pixee Fox? To je taky dobrý pacient!

Pixee Fox chce vypadat jako animáková sexbomba Jessica Rabbit. Vosí pas si zajistila vybráním šesti žeber. Prý trvalo docela dlouho, než našla chirurga, který do toho šel. Samozřejmě má umělé poprsí, rty, vlasy, řasy... všechno. Oběma už leze plast i do mozku.

"Jsme plně oddáni plastickým operacím a budeme na ně chodit tak dlouho, dokud nedosáhneme perfektního vzhledu," řekli v pořadu Barcroft TV.

A jak se vůbec dali dohromady? "Lidé nám říkali, že vypadáme jako Ken a Barbie. Tak jsme se začali jeden o druhého víc zajímat. Oba nás hodnotí jenom podle vzhledu, což nás spojilo. Milujeme tu pozornost od ostatních."

Jenomže lze na něčem umělém vůbec postavit opravdový vztah "Naše láska je plastová," říká Pixee na rovinu. Justin Jedlica se zrovna rozvádí se svým manželem a Pixee prý nemá na vztahy čas.

"Hledání velké lásky jsme oba vzdali. Jde nám teď jedině o operace. Plastika je to jediné, o co mi jde, a na muže teď nemám čas," říká Pixee. Takže za jejich "vztahem" stojí pouze touha po pozornosti a tipy na dobré chirurgy. Když ostatně svléknete Barbínu a Kena, také nemůžou mít sex.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy