Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ona má největší rozkrok na světě! Přítelkyně Babiše juniora odstartovala konspirační teorie

Zdroj: Facebook.com, Adidas
+ Další fotografie
Ach ty nohy
Andrej Babiš mladší (35) je ostře sledovaným synem premiéra. Právě on je klíčem k tomu, jak vyšetřit a ukončit kauzu kolem dotací na farmu Čapí hnízdo. Andrej Babiš mladší tvrdí, že byl unesen na Krym. Jeho otec tvrdí, že to byla normální dovolená. Že Babiš junior se tam zamiloval. Kdo je žena po boku Babiše juniora? A byly její nohy upraveny ve Photoshopu?

O co v kauze jde? Premiér Babiš (64) tvrdí, že jeho syn je nemocný a má schizofrenii. Proto syna svěřil ruskému občanovi Protopopovi a ten s juniorem jel rybařit na Krym. Junior je prý zcela v klidu, byla to hezká dovolená a na vše vzpomínali o víkendu, když si po delší době zahráli šachy. Jak šachová partie dopadla, to nevíme. Ani nevíme, o čem se táta a syn bavili, ale o Čapím hnízdě řeč nepadla. Čapí hnízdo prý nevymyslel Babiš premiér, ale vymyslela ho jeho dcera, která má sice bipolární poruchu, ale na farmě chtěla chovat koně.

Babiš junior zase tvrdí, že dokumenty k Čapímu hnízdu sice podepsal, ale nevěděl, co přesně podepisuje. Cítí se prý trochu slabě, ale vypovídat by vlastně chtěl. Chtěl by spojit s policií, která ho sice trochu hledá, ale zároveň je ve spojení s právníky jeho otce, takže ho hledat nemusí, protože dávno ví, že je ve Švýcarsku. Tam se Babiš junior cítí dobře, protože je švýcarským občanem. Líbí se mu tam více než na Krymu, kam prý byl zavlečen proti své vůli, protože se Protopopova bál.

Podle táty se junior na Krymu ale zamiloval do nějaké ženy, kterou sice nikdo moc nezná, ale je důvěryhodná, protože ji doporučil kamarád Protopopova. Podle premiéra Babiše se junior s touto ženou i zasnoubil a mají se rádi a je jim dobře. Tajemná žena dokonce juniora vzala i do města Krivoj Rog, což je sice nehezké dělnické město, ale když se lidé milují, tak jsou rádi, že jsou spolu a nesejde tolik na tom, kde právě jsou.

Na Facebooku nyní někteří Češi spekulují, zda fotky juniora z Krymu jsou upravené zásahem šikovného grafika. Říká se, že činčily na juniorových ramenou házejí podivný stín, a také se řeší, zda nohy juniorovy milenky jsou opravdu její nohy, protože je má moc široce rozkročené. A prý to není možné, protože by pak měla pánev velkou jako vrata do Čapího hnízda.

Tak se na Facebooku hodně řeší, proč má Babiš junior na tmavých šortkách pruhovaný pruh látky. Další lidé si ale myslí, že to je pruhovaná kapsa a že firma s třemi pruhy ve znaku opravdu takové šortky má na skladě.

Zavolali jsme tedy k hojně diskutované fotce redakčního grafika a zeptali se ho na to, zda takovou fotku už někdy viděl. Nevíme přesně, pod jakým úhlem dopadají sluneční paprsky na krymské pláže. Netušíme ani, kdy si Babiš junior svou lásku vezme a zda veselka bude ve Švýcarsku, na Čapím hnízdě a nebo v pravoslavném kostelíku v centru města Krivoj Rog. Grafik nám řekl, že je to „celý ňáky divný“, ale že neví, jaké mají holky na Krymu pánve a rusko-ukrajinské činčily ušiska.

Na závěr si můžeme připomenout heslo z prezidentské standarty, že pravda zvítězí.

Související články

Další články