Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

„Ona je ráda, že má mladšího, a on je chudák,“ Česko si myslí, že Gregorová vezme Koptíka zpátky

Koptík podle lidu zesměšňuje sám sebe.
+ Další 4 fotografie
Zeptali jsme se na Facebooku, co si Česko myslí o vztahu Gregorové a Koptíka. Dostali jsme velice smíšené reakce a v závěru si většina lidí myslí, že Hana Gregorová (65) Ondřeje Koptíka (34) vezme zpátky, i když se tím zesměšní.

Hana Gregorová poslala k šípku svého zajíčka Ondřeje Koptíka. Ten to psychicky nezvládl a začal jí bombardovat básněmi a svůj facebookový profil zahltil romantickými fotkami, na kterých jsou ještě spolu. Gregorová si nebrala servítky a věci mu zapakovala poslala kurýrem. Koptík médiím uvedl, že ho odkopla kvůli jeho závislosti na marihuaně. To však ale není úplná pravda. Psali jsme ZDE.

Co si o vztahu s enormním věkovým rozdílem myslí Česko? Někteří si myslí, že se sama Gregorová zesměšňuje a Koptíka mají za naprostého blázna. Většina lidí si ale myslí, že Gregorová si svého zajíčka zase pustí do domu. Jestli to neudělá, Koptík do měsíce pravděpodobně vydá sbírku poezií.

Mohlo by vás zajímat

Další články