Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

On slaví! Dominik Hašek má narozeniny, Facebook zásobuje gastronomickým bizárem

On slaví! Dominátor má 53. narozeniny.
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 21 fotografií
Jindy baví, ale dneska slaví! Dominik Hašek je známý milovník snídaní. Už dlouho spojuje příjemné s užitečným, propaguje energetický nápoj a každý den si své gastronomické výtvory spolu s ním fotí. Výsledkem je bizarní přehlídka "delikates", jejichž ocitnutí na talíři je snad pro každého noční můrou. Bývalý hokejový brankář na snídani nezapomněl ani v den svých narozenin, dnes je mu už 53 let.

Propagátor zdravého životního stylu a energetického nápoje Dominik Hašek (53) dnes slaví narozeniny. Kdo by čekal, že bývalý hokejista oslaví životní jubileum ve velkém stylu, ten by se mýlil.

Možná ještě velký večírek přijde, narozeninový den v každém případě Dominátor zahájil jednou ze svých pověstných snídaní. Při vychutnávání ovesné kaše s vlašskými ořechy si ještě stihl pročítat kuchařku pro milovníky českého medu, jak ji sám označil.

Hašek se narodil 29. ledna 1965 a má za sebou pořádně dlouhý výčet hokejových úspěchů. Zatím naposledy jeho kariéru na ledu ocenili, když byl v roce 2014 uveden do hokejové síně slávy v Torontu.

Musíme uznat, že Dominik je vážně hračička. To, co dokáže v tak časných ranních hodinách na talíři vyčarovat, jde na rozum málokomu. Tak všechno nejlepší a hlavně dobré chutnání!

Související články

Další články