Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

On se snad dočista zbláznil! Neuvěříte, jakou malůvku si nechal vytetovat bývalý Lunetic Aleš Lehký

Tohle vážně chce mít celý život na ruce?
Zdroj: TV Nova
Kde jsou ty časy, kdy to byl člen skupiny Lunetic, přeslazený hošánek. Teď chce moderátor Snídaně s Novou Aleš Lehký být asi za tvrďáka, tak si nechal udělat na ruku tetování. Ale aby s tím, co si tam nechal navždy nakreslit, nebyl spíš pro srandu králíkům.

Moderátoři Snídaně s Novou vědí, jak překvapit. Vymyslelo se toho už hodně, ale aby se televizní studio změnilo na tetovací salón, to tu bylo poprvé. Dnes do živého vysílaní přijeli hosté a organizátoři Tattoo Convention Prague, největší tetovací akce v České republice, která se koná během víkendu 20. – 22. května. Moderátor Aleš Lehký neváhal a nechal se tetovat od známého tatéra Iva Rafana, majitele značky Lucky Hazzard.

„Je to portrét mé ženy. Ale vtip je v tom, že obrázek nakreslil můj syn před víc než rokem.“ Z tetování měl radost i samotný tatér s přezdívkou Rafan, sám má na těle kresby svých dětí. „Není to mé první tetování, mám jich několik. Každé z nich vyjadřuje nějakou etapu mého života.“

Tatér dokonce Alešova syna nazval malým umělcem. Dodržel každou barvu, tah či stín na obrázku. Moderátor dokonce prozradil, že jeho žena má na pupíku hnědé znamínko – i to se dostalo nejen na papír, ale i na jeho nové tetování. „Jsem rád, že jsme mohli ve Snídani s Novou hovořit o fenoménu tetování. Už nežijeme v době, kdy nezískáme práci kvůli obrázku na těle. Víc než tetovaní je charakter člověka, který ho nosí,“ dodává moderátor TV Nova Aleš Lehký.

Jen se sami podívejte, co si to moderátor nechal na celý život vytvořit. Je to opravdu „originální“ obrazec…

Související články

Další články