Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

On se smál! 17 tisíc nespokojených fandů? Box Rytmuse a Marpa pro eXtra.cz ohodnotil Patrik Kincl

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 19 fotografií
byla to show
Měl to být hřeb celého večera bojových sportů, jenže mnoho lidí odcházelo nespokojeno. Čtvrteční duel Marpa a Rytmuse v O2 Areně někteří lidé hodnotí jako méně vydařený, čekali totiž mnohem více. Když byl ve druhém kole slovenský hudebník třikrát počítán, lidé se dotazovali, proč rozhodčí zápas předčasně neukončil. Podle pravidel ale neexistuje omezení... A rozhodčí nechal zápas pokračovat.

Všichni očekávali atraktivní boj. Marpo si do třetího kola dělal s Rytmusem prakticky co chtěl. Pak přišel zvrat, který nikdo nechápal. Celý zápas sledoval i vítěz jednoho z předchozích zápasů Patrik Kincl, který pro eXtra.cz duel obou hudebníků zhodnotil.

"Zápas Marpo vs. Rytmus jsem si užil. Klobouk dolů před Patrikem a jeho trenérem. Za tak krátký čas na tak těžkého soupeře byl skvěle připraven. Všechny hatery bych poslal na trénink, aby si tu dřinu zažili. Každopádně Marpo nepřipustil žádné překvapení, i když se ve druhém kole hodně vystřílel," svěřil nám Patrik Kincl svůj pohled na hodně očekávaný duel.

Lidé zkrátka očekávali větší válku Rozhodčí v duelu byl lidem pro smích, nejen kvůli již zmíněnému počítání, ale také kvůli napomínání Rytmuse, když nedokázal vyskloňovat jeho jméno a několikrát Rytmuse upozorňoval, aby při zápase nemluvil a neohýbal hlavu směrem k zemi...

Celý večer bojových sportů jinak lidé hodnotí skvěle. A mnozí ocenili právě Kincla, který v prvním kole ukončil Petra Pína Ondruše. Díky výhře se teď stane vyzyvatelem Karlose Vémoly.

Související články

Další články