Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

On nedýchá, zavoláme záchranku! Přítel Tadeášovy matky tělíčko do vody hodit nechtěl

On nedýchá, zavoláme záchranku! Přítel Tadeášovy matky tělíčko do vody hodit nechtěl
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
úmrtí miminka
Smrt čtyřměsíčního Tadeáše otřásla celým Českem a vyšetřování stále nekončí. Obyvatelé Mělnicka začali o celém incidentu spekulovat a bavit se o minulosti Tadeášovy matky. Veronika prý byla normální holka, ale pak se chytla špatné party. První, kdo zjistil, že Tadeáš nedýchá, byl zřejmě její současný přítel.

Tadeášova matka byla údajně naprosto bezproblémovou dívkou a studovala na gymnáziu. Poté se prý chytla špatné party, na školu se měla vykašlat a ani nechodila domů. Zásadní roli v jejím životě měly začít hrát drogy. S biologickým otcem Tadeáše nyní nežije. Stýká se s člověkem, který zřejmě nemá trvalé zázemí. Právě tento muž zřejmě jako první zjistil, že Tadeáš nedýchá.

Případ kriminalisté stále prošetřují

Podle předběžných výsledků pitvy nezemřel Tadeáš násilným způsobem. Na definitivní závěr pitvy a toxikologické analýzy ale kriminalisté ještě čekají. Ve hře je možnost, že Tadeášova matka bude nakonec obviněna z nedbalostního trestného činu.

"Lidé mluví o tom, že se matka měla za tři dny vrátit a hodit do řeky kočárek. Nejdřív tam hodila dítě a za tři dny se vrátila a hodila tam i kočárek. Po tom, co se říkalo, že to dítě umřelo na syndrom náhlého úmrtí kojenců, jí možná hráblo, té matce," uvedli lidé z Mělnicka pro TV Nova.

Najednou nedýchal

Policie stále neví, jak a proč Tadeáš zemřel. Zatím se vyšetřovatelé přiklánějí k tomu, že šlo o syndrom náhlého úmrtí. Matka tvrdí, že pak začala zmatkovat a rozhodla se, že tělo ukryje ve vodě. "Byl tam s ní Majky a všiml si, že Tadeáš nedýchá. Chtěl volat záchranku," uvedl náš zdroj s tím, že dvojice nakonec záchranku ale nezavolala.

Podle kriminalistů pak matka dala tělo miminka do batohu s kamením a hodila do vody. Je možné, že výpověď současného přítele matky bude pro kriminalisty zásadní.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy