Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

On chce bavit na Hradě: Dominik Hašek oznámil, že chce být prezidentem

On chce bavit na Hradě: Dominik Hašek oznámil, že chce být prezidentem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Kandidatura
Za necelé tři roky se znovu otevřou volební místnosti a Češi si znovu budou volit svého prezidenta. A patrně je v nabídce bude čekat velmi známé jméno. O postu prezidenta vážně uvažuje bývalý hokejový brankář Dominik Hašek, jehož jméno v minulosti skandovali v souvislosti s Hradem. Dominátor nyní jasně řekl, že na Hrad by chtěl.

„Hašek na Hrad!“ se ozývalo Českem, když hokejový nároďák přivezl z Nagana olympijské zlato. Legendární „Dominátor“ před několika lety ukončil úspěšnou hokejovou kariéru a teď by rád proměnil to, co lidé před více než 20 lety vykřikovali.

„Je to něco, o čem uvažuji, něco, co mě zajímá. Něco, co cítím, že bych chtěl,“ přiznal v rozhovoru pro TV Nova. Dlouholetá hvězda NHL dokonce zná recept, jak na voliče. „Člověk musí voliče přesvědčit. Svými názory, svým charisma,“ míní hokejová legenda Dominik Hašek, jejímž dalším životním vrcholem je podnikání v oblasti energy drinků.

Zda se Haškovi splní jeho třetí životní sen, se dozvíme až v roce 2023, kdy je v plánu volba příští české hlavy státu. Na Hradě by tak Dominátor mohl vystřídat Miloše Zemana.

Související články

Další články