Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ON BAVÍ! 10 fotek s lišákem Dominika Haška, kdy se ptáte, zda je geniální, nebo dementní

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Pozor, Smarty není žádná energetická nakopávka, ale drink pro pohodu, který má člověka uvolnit a pomoci mu se lépe soustředit, jak tvrdí sám Dominik Hašek jakožto tvůrce produktu. Jednoduše další energeťák na trhu s lišákem na plechovce. To by asi nebyla žádná zvláštnost, kdyby k němu ovšem nevznikla poněkud brutálně pojatá facebooková stránka na propagaci tohoto drinku. Není nám jasné, co tím tvůrci sledují, ale heslo "Smarty, on baví" je asi více nežli vystihující.

Pokud se nějakým strašným nedopatřením dostanete na oficiální Facebook tohoto produktu, budete si myslet, že vás šálí zrak nebo vám někdo hodil něco do pití. Nenechte se mýlit, očividně se jedná o zvláštně zvrácenou realitu.

Na velmi amatérských fotografiích, které správci stránky postují každý den, pravděpodobně jako motivaci, jsou vyobrazeny snídaně, které s největší pravděpodobností někdo posléze pozřel. Snídaně typu sekaná s bramborovým salátem či klobása v housce, ba dokonce čokoládový termix s kešu oříšky spíše připomínají kocovinové ráno nutričního specialisty na dojezdu z předešlé noci. Takové fotografii samozřejmě kraluje plechovka Smartyho. Pseudomotivační popisky často s gramatickými chybami jsou pouze třešničkou na dortu tohoto bizarního marketingového výkonu.

Spolutvůrce drinku, hokejista Dominik Hašek, který ukončil kariéru v roce 2011, si dal podle vlastních slov rok oddych. Není nám známo, co přesně za ten rok Dominika postihlo, nicméně od roku 2012 se naplno věnuje projektu Smarty. "Nejpodstatnější pro mě je, aby vše spojené se Smartym bylo ve vzájemném souladu a harmonii. Tedy obsah nápoje, grafika na plechovce, jeho název a samozřejmě kompletní image okolo Smartyho," uvádí na stránkách projektu. Harmonii, kterou tento projekt oplývá, by mohl závidět i kdejaký specialista na feng-šuej.

Údajně přírodní produkt, který má být reklamou na zdravý životní styl, je ovšem focen úplnými amatéry, kteří zdravému životnímu stylu možná tak mávali, když letěl kolem. Jedná se snad o recesi? Je to skrytý marketingový tah, jak na sebe upoutat pozornost, nebo reálná amatéřina a propadák na trhu?

Ať tak či onak, Smarty vás na svých stránkách se snídaněmi šampionů rozhodně pobaví natolik, že okamžitě budete mít chuť jej nejen vyzkoušet, ale především se zapojit do obohacující diskuze s adminem, který je podle komentářů skutečným filutou. Závěrem vyvstává pouze jedna otázka, a sice, co asi dnes snídal Dominik Hašek? Podle nás to už nějaký čas bude vtipná kaše. Možná by neuškodilo do ní ale občas přimíchat trochu soudnosti.

Související články

Další články