Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Omluvy si strč někam, radši táhni ze SuperStar! Knechtové se ponížení kluka krutě vymstilo

Katarína je pěkně prostořeká.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Kdyby to bývala věděla, tak by to asi nikdy neřekla! Katarína Knechtová (37) v o víkendu vysílaném díle SuperStar ztrapnila samu sebe, když se vysmála sexuálním schopnostem mladičkého zpěváka, jemuž se výkon nepovedl. I přes veřejnou omluvu ji totiž skoro všichni posílají k šípku!

Katarína se Tomáši Křížkovi veřejně omluvila na Instagramu, jenže jsou slova, která asi odpustit nejdou.

On sám zvažuje žalobu a fanoušci jí výčitky svědomí také moc nežerou. A dál ji označují za tu, co by měla jít z kola ven.

„Řekla jsi to? Řekla. Už se toho nezbavíš,“ píše Vendy.

„To je sice hezký, ale holčičko, tu omluvu sis měla vydupat na televizi, aby ji dala do sestřihu. Omlouvat se někomu na sociální síti vážně nestačí, když urážka byla před půlkou Česka a Slovenska v televizním pořadu. Opusť soutěž!“ kritizuje Andy.

„Tato pseudocelebrita mi maže komentáře, protože neumí snést kritiku. Vypustí ze sebe h*vno a neumí nést následky?“ zlobí se Jaaj.

„Nikoho nezajímá veřejná omluva. Tys to vůbec z huby neměla vypustit!“ odmítá odpustit zpěvačce Vierka.

„V porotě nemá co dělat. Nemá cit, ale jako že vůbec, když dokáže veřejně znemožnit jiného člověka. Nerespektuji takového neprofesionála v porotě,“ natvrdo ji odsuzuje Klaudi.

„Nevím, kdo ti poradil, aby sis hrála na arogantní a někdy až perverzní ženu. Dosavadní tvůj obraz svědčil o něčem jiném. Kvůli tvé účasti v SuperStar a tvým výrokům už asi nikdy na koncert nepůjdu,“ píše zklamaný Norbert.

Hodně lidem vadí i to, že si stále, i přes blížící se čtyřicítku, hraje na pubošku. A neustálé sexistické narážky na pohledné soutěžící, které by i pro ty puberťačky byly pod jejich úroveň. Jak to tak vypadá, pohledná Slovenka si to u některých lidí nenapravitelně zkazila.

Související články

Další články