Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

OMG! Z téhle fotky vás rozbolí ruka. Takhle to totiž vypadá, když vás uštkne chřestýš

Tak to je hnus!
Zdroj: Facebook.com
Tak tohle jste tutově ještě neviděli! A doufejte, že na vlastní kůži ani nezažijete. Co by se vám stalo, když by vás uštknul chřestýš?

Jestli jste také takovými milovníky hadů jako my, jistě jste rádi, že u nás ve volné přírodě žije neškodná užovka a celkem neškodná zmije, na kterou stejně moc nenarazíte, protože se vás bojí víc než vy jí. Ještě že tu nežijí takové potvory, jako jsou nebezpeční chřestýši, kteří dokážou člověka pěkně zmrzačit.

Své by o tom mohl říct hudebník Kevin Fowler, který s chřestýši měl už čest. Naposledy ovšem na svém Facebooku zveřejnil fotku svého kamaráda, kterého chřestýš uštknul do ruky.

To, co mu na ruce vzápětí vyrostlo, se jen tak nevidí. Obří zbarvený bolák, který vypadá, jako by v ruce držel kouli na kuželky. Had na něj zaútočil loni, ale on ještě dnes musí chodit na rehabilitace. O tom, že to muselo bolet jako prase, asi nemusíme diskutovat.

Zveřejněním snímku chtěl Fowler upozornit na nebezpečnost těchto hadů. „Všichni, kteří kritizujete zabíjení chřestýšů, jste pravděpodobně nikdy neviděli, jak to vypadá, když vás uštkne,“ napsal k fotkám.

Související články

Další články