Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Omezila maso i sladké: Ewa Farna nikdy nevypadala lépe

Zdroj: Ewa Farna archiv
Dieta
Postava Ewy Farné (27) čelila v minulosti velké kritice okolí. Bývalá královna jo-jo efektu se ale rozhodla překopat celý svůj životní styl a přestala se řídit radami okolí. A světe, div se, zpěvačka zhubla a vypadá lépe než kdy dřív.

Zpěvačce Ewě Farné mateřství svědčí. Po problémech s výkyvy váhy i velkých stresech je zpěvačka zpátky ve špičkové formě a není žádným tajemstvím, že už pracuje na nových hudebních projektech! Zpěvačka prozradila, že její první singl z nového alba se bude týkat právě tématu tělo. Ewa zapózovala ve slušivém blankytném kabátku a dokázala, že boky jako skříň už rozhodně nemá. A fanoušci si toho okamžitě všimli a začali Ewě skládat komplimenty.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Zpěvačka už v minulosti popsala, že nejvíce přibírá, když se dostane do stresu. V ten moment jde totiž strava stranou a Ewa ji přestává řešit. Známá zpěvačka proto dlouho čelila uštěpačným poznámkám a za špíčky navíc sklízela kritiku. Bývalá královna jo-jo efektu ale změnila přístup ke stravě a rozhodla se překopat i svůj životní styl. Při pohledu na její novou figuru by člověk řekl, že denně běhá a jí saláty. Pravda je ale jinde. Ewa změnila postoj ke svému tělu po narození svého syna Artura a zatoužila se o sebe více starat. Bagety u benzinky a sladké dezerty tak postupně vystřídalo ovoce a vitaminy nabitá smoothies. Ewa si dokonce začala pěstovat na zahrádce vlastní zeleninu. Také omezila maso a kila šla sama dolů co by dup.

Související články

Další články