Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Olympionik Vavřinec Hradilek je otcem! Partnerka mu porodila dceru, dostala krásné jméno

Olympionik Vavřinec Hradilek je otcem! Partnerka mu porodila dceru, dostala krásné jméno
Zdroj: Archiv MNO
+ Další 4 fotografie
rodina
Olympionik Vavřinec Hradilek (33) se v neděli stal tatínkem. Jeho snoubenka přivedla před 11. hodinou dopoledne na svět malou dcerku a Vavřinec se může těšit na krásné rodinné chvilky. Měli navíc možnost využít nové rodinné pokoje na oddělení Gynekologie a porodnictví Městské nemocnice v Ostravě a Vavřinec jen chválil...

Vodní slalomista Vavřinec Hradilek se může těšit z malé dcerky, kterou mu porodila jeho nastávající žena Lucie. Malá holčička dostala krásné jméno Sára. Podle Hradilka bylo jejím přáním rodit v ostravské nemocnici. "Nastávající manželka pochází z Ostravy a rodily zde její maminka, babička i sestra," uvedl olympionik.

"Původně jsem měl být na závodech, tak jsem nechtěl, ať je v Praze sama, ale kvůli koronaviru se závody zrušily a já tady můžu být s nimi," uvedl Hradilek. Koronavirus tak možná přišel vhod. Rodina měla navíc možnost využít nové rodinné pokoje na gynekologickém a porodnickém oddělení.

Porodnice v Ostravě byla jasná volba

"Jsem vděčný za celý přístup nemocnice. Jsou to překrásné chvíle," pochvaloval nemocnici Vavřinec a dodal, že v Praze je nutné ohlásit porod v dané porodnici už ve druhém či třetím týdnu těhotenství. Ostrava se tak stala lepším řešením. Nové pokoje podle Moravskoslezského deníku vznikly přeměnou standardních. V pokoji se nachází skromná kuchyňka, navíc je k dispozici přebalovací pult, vanička, křeslo a další nadstandardní vybavení.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy