Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Olympionici si užívali dětskou radost: Pomohli vybrat desítky tisíc korun pro nejmenší

Zdroj: archiv
Minuly týden proběhl na atletickém stadionu Slavia další ročník Smiling Crocodile Games organizovaný charitou Smiling Crocodile spolu s dětmi s kombinovaným postižením. A akce se hodně povedla, o tom promluvily i některé slavné tváře...

A v osmi disciplínách, který všechny bavily, si zasoutěžily i naše hvězdy - tým olympioniků českých bobistů, olympionik Martin Koukal, herec Vašek Liska, zpěvačka Leona Machálková, nebo naše přední stylistka Klara Klempířová.

"Velmi jsem si akci užila. Se Smiling Crocodille spolupracuji už delší dobu a podle mě dělají velmi přínosnou práci. Je důležité se věnovat nejmenším a tahle práce má rozhodně smysl," řekl zpěvačka Leona Machálková.

K překvapení všech dorazil i ambasador organizace Milan Peroutka. Ředitelka Smiling Crocodile Dagmar Herrmannova poděkovala všem zúčastněním k parádním výkonům. Všem úsměv na tváři udělal i výtěžek z pěkné akce. Suma 52750 korun půjde na budování nového centra dětského hospicu.

"Je dobré, že se dělají dobré věci. Tohle mi udělalo velkou radost a celou akci jsem si opravdu náramně užil," dodal Martin Koukal, který předvedl své dovednosti třeba na běžecké dráze.

Související články

Další články