Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Olympijský vítěz a nevlastní táta Kim Kardashian přiznal, že je žena! Bude nyní muset vrátit zlatou placku?

+ Další fotografie
Tenhle týpek ví, co je být ve světle kamer a fotoaparátů. V roce 1976 vyhrál olympijský desetiboj v Montrealu. Pak byl na vrcholu, když si vzal Kris Kardashian a stal se tak nevlastním otcem hvězdičky Kim Kardashian. No a teď se o něm zase mluví. V rozhovoru pro televizní stanici ABC Bruce Jenner (65) přiznal, že je ženou.

O tom, že nevlastní táta Kim Kardashian (34) je transsexuální a prochází přeměnou pohlaví, americký bulvár informuje už hodně dlouho.

Když fotografové nafotili Bruce s blonďatou parukou a rudou rtěnkou, všechno tomu nasvědčovalo a už to nešlo zapírat.

Olympijský vítěz z roku 1976 nyní rázně ukončil všechny dohady a v rozhovoru pro televizní stanici ABC přiznal, že se cítí být ženou a prodělává transformaci.

„Ve všech ohledech se cítím být ženou. Můj mozek je více ženský než mužský,“ uvedl Bruce s tím, že se velmi omlouvá těm, které zklamal, a také těm, koho jeho transsexualita nějak zasáhla a zkomplikovala jim život.

Zřejmě měl na mysli právě Kris Kardashian. Dlouho přemýšlel, jak jí to řekne, a nechtěl ji ranit. Nakonec musel s pravdou ven. Rozvedli se, ale zůstávají přáteli.

Bruce si nechal vyhladit tvář, zmenšit nos, chirurgicky odstranit ochlupení a momentálně podstupuje hormonální přeměnu.

Transformace v ženu prý nemá co do činění s jeho sexualitou. Je prý heterosexuálem a nadále jím zůstane.

Že inklinuje k ženskému světu, cítil od svého dětství. Rád se oblékal do ženských šatů. Prostě mu to dělalo dobře.

Nyní věří, že už bude mít konečně klid. Zlatou placku z Montrealu mu určitě nechají. Pro něj (ji) je ale daleko cennější, že jeho (její) okolí mu drží palce.

Související články

Další články