Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Olympiáda píše příběh ze všech nejsmutnější: Chci zlato z Ria, poté uskutečním sebevraždu, plánuje paralympionička!

Snad si to ještě rozmyslí.
Zdroj: Twitter.com
+ Další fotografie
Tak tohle je nejspíše nejsmutnější příběh z Ria. Marieke Vervoot už nezvládá obrovské bolesti a po své účasti na paralympijských hrách chce ukončit nejen svoji kariéru, ale dokonce i život. Zvažuje totiž sebevraždu ve formě eutanazie!

V souvislosti s nadcházejícími olympijskými hrami v Riu se mluví především o viru zika a tak trochu zanikají ostatní životní příběhy účastníků. Jedním z nich je i story blonďaté vozíčkářky Marieke Vervoot. Ta trpí nevyléčitelnou degenerativní poruchou. Denně ji provázejí obrovské bolesti.

“Někdy nemůžu v noci ani spát. Usnu třeba jen na deset minut a hned musím jít trénovat,” cituje denník iSport.cz slova ženy, pro kterou je i tak sport vším. “Uspět v Riu je můj poslední velký sen. Začala jsem přemýšlet o tom, že podstoupím eutanazii,” šokovala Belgičanka.

Pokud se skutečně k tomuto krajnímu řešení rozhodne, tak právě v Belgii má legální možnost. Tato země je po Nizozemsku druhou v pořadí, která eutanazii uzákonila. Stalo se tak v roce 2002 a ročně ji podstoupí okolo 1400 lidí.

Věřme ale, že tento příběh nakonec bude mít šťastný konec a Belgičanka si to ještě rozmyslí. V Riu bude obhajovat olympijskou medaili ze sprintu na 100 m a také stříbro na 200 m.

Související články

Další články