Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Olomoucký politik záhadně zmizel! Policie po něm pátrá už téměř týden

Policie vyhlásila pátrání po Miroslavu Petříkovi (48), který je vlivným politikem olomoucké ČSSD. Muž beze stopy zmizel 6. května.

Je to téměř týden, co beze stopy zmizel vlivný politik Miroslav Petřík, který je vlivným politikem olomoucké ČSSD. Odešel z domu neznámo kam a od té doby o sobě nedal žádnou zprávu.

„Pohřešovaný je střední postavy, má modré oči, krátké rovné šedé vlasy s pěšinkou uprostřed a nosí bradku. O oblečení, které měl při odchodu na sobě, nemáme žádné bližší informace,“ uvedla olomoucká policejní mluvčí Irena Urbánková.

„Neozval se nám. Je to pro všechny šok. Nevíme, co se stalo, a všichni věříme, že se co nejdříve najde a bude v pořádku,“ reagoval provozní náměstek Technických služeb Jiří Fryc pro portál olomoucky.denik.cz.

„Prosíme občany, kteří muže někde viděli nebo vědí, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu, nebo volali na linku 158,“ uvedla mluvčí Urbánková.

Mohlo by vás zajímat

Další články