Celý internet je v posledním týdnu zahlcen kauzou z Olomoucka, kde si parta mladých lidí užívala víkend po svém. Jednoduše se rozhodli, že konec dlouhého a náročného týdne zakončí trošku svéráznějším způsobem. O celé kauze jsme vás informovali ZDE.

Vezměte v potaz, že byl pátek. Obecně vzato je v pátek dovoleno prakticky vše. K začínajícímu víkendu, který je, podotýkám, na Moravě vždy bujarý, se přidalo určitě nemalé množství alkoholu. A teď si to uvědomte. Jste mladí, krásní, náruživí a chcete si pořádně užít. A hlavně jste z Moravy.

Nejste žádní puritáni z Prahy, kteří celý večer v hipsterské kavárně popíjí dvě decky vína a „filozofují“ nad věcmi, které nedávají smysl, ale hlavně že si u toho připadají náramně důležitě.

Alkoholové opojení stále narůstá, moravská pijatyka je v plném proudu a vy jakožto pravý Moravák se rozhodnete, že přicházející sobotu oslavíte po svém. Tak se jednoduše seberete a jdete si užít ve složení 7+1 na záchody. Že na tom není nic divného, nám potvrdil i špičkový psychiatr MUDr. Jan Cimický. O tom, co si myslí o celé kauze, jsme psali ZDE.

Z téhle kauzy žije téměř týden celý český internet. Jedna polovina lidí nechápavě kroutí hlavou a ta druhá se cítí být nehorázně pohoršena. Ale proč? Ano, uznáváme, že točit se u toho nemuseli, a pokud museli, mohlo video zůstat jen u nich v šuplíčku a dalších deset let se nad tím mohli bavit. Ale tohle není rozhodně jediný pikantní příběh z Moravy.

Jeden nejmenovaný kluk z Ostravy nám popsal, jak vypadal jeho minulý víkend.

"Byl pátek, já a moje dvě kamarádky jsme se rozhodli, že si musíme po náročném týdnu odpočinout. Nejdříve jsme jen tak popíjeli v kuchyni víno, hulili trávu, ale to nás po chvíli přestalo bavit. Chtělo to vymyslet něco pořádného. S přibývajícím alkoholem a množstvím trávy to šlo snadno. Plní energie a kreativity jsme si z papíru a stužek na vánoční dárky vyrobili spoře oděné spodní prádlo, které prakticky nic nezakrývalo.

Ovšem jedna z mých kamarádek se styděla a nechtěla se tolik obnažovat. Vymysleli jsme jí tedy trest, se kterým souhlasila. No až na ten konec. Nazí jsme jí svázali nohy a ruce, které jsme přivázali k ledničce s alkoholem. Pokaždé, když jsme si chtěli nalít další skleničku, jsme kusem dřeva do ní píchli, ona se cukla, a protože byla přivázaná rukama k ledničce, tak ji vždy otevřela. Jenomže zhruba po hodině přestala spolupracovat, a tak jsem ji musel potrestat.

Jelikož jsem byl nahý, nedalo mi to moc práce. Ona ležela na zemi, já si na ni sedl a celý svůj penis jsem jí zarazil do krku. Když začala mírně rudnout a zjevně se dusit, tak jsem toho nechal. Kupodivu na to nic neříkala a bujará party pokračovala dál. Doteď se nad touto příhodou skvěle bavíme," dodává s úsměvem.