Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Olomoucká kauza 7+1 není nic neobvyklého, Pražáci! Nahá těla, zhýralé hry a prsa kam se podíváš, tohle je další drsný příběh z Moravy!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Jestli si myslíte, že mladí lidé z Moravy jsou v něčem pozadu, tak to rozhodně není pravda. A co se týče alkoholu a užívání si života, tak to platí dvojnásob. Českým internetem hýbe kauza nadějné sportovkyně, která si užívala sexu se sedmi kluky na záchodech. My přinášíme další příběh, který je podobně peprný jako tenhle!

Celý internet je v posledním týdnu zahlcen kauzou z Olomoucka, kde si parta mladých lidí užívala víkend po svém. Jednoduše se rozhodli, že konec dlouhého a náročného týdne zakončí trošku svéráznějším způsobem. O celé kauze jsme vás informovali ZDE

Vezměte v potaz, že byl pátek. Obecně vzato je v pátek dovoleno prakticky vše. K začínajícímu víkendu, který je, podotýkám, na Moravě vždy bujarý, se přidalo určitě nemalé množství alkoholu A teď si to uvědomte. Jste mladí, krásní, náruživí a chcete si pořádně užít. A hlavně jste z Moravy.

Nejste žádní puritáni z Prahy, kteří celý večer v hipsterské kavárně popíjí dvě decky vína a "filozofují" nad věcmi, které nedávají smysl, ale hlavně že si u toho připadají náramně důležitě.

Alkoholové opojení stále narůstá, moravská pijatyka je v plném proudu a vy jakožto pravý Moravák se rozhodnete, že přicházející sobotu oslavíte po svém. Tak se jednoduše seberete a jdete si užít ve složení 7+1 na záchody Že na tom není nic divného, nám potvrdil i špičkový psychiatr MUDr. Jan Cimický. O tom, co si myslí o celé kauze, jsme psali ZDE

Z téhle kauzy žije téměř týden celý český internet. Jedna polovina lidí nechápavě kroutí hlavou a ta druhá se cítí být nehorázně pohoršena. Ale proč? Ano, uznáváme, že točit se u toho nemuseli, a pokud museli, mohlo video zůstat jen u nich v šuplíčku a dalších deset let se nad tím mohli bavit. Ale tohle není rozhodně jediný pikantní příběh z Moravy.

Jeden nejmenovaný kluk z Ostravy nám popsal, jak vypadal jeho minulý víkend.

"Byl pátek, já a moje dvě kamarádky jsme se rozhodli, že si musíme po náročném týdnu odpočinout. Nejdříve jsme jen tak popíjeli v kuchyni víno, hulili trávu, ale to nás po chvíli přestalo bavit. Chtělo to vymyslet něco pořádného S přibývajícím alkoholem a množstvím trávy to šlo snadno. Plní energie a kreativity jsme si z papíru a stužek na vánoční dárky vyrobili spoře oděné spodní prádlo, které prakticky nic nezakrývalo.

Ovšem jedna z mých kamarádek se styděla a nechtěla se tolik obnažovat. Vymysleli jsme jí tedy trest, se kterým souhlasila. No až na ten konec. Nazí jsme jí svázali nohy a ruce, které jsme přivázali k ledničce s alkoholem. Pokaždé, když jsme si chtěli nalít další skleničku, jsme kusem dřeva do ní píchli, ona se cukla, a protože byla přivázaná rukama k ledničce, tak ji vždy otevřela Jenomže zhruba po hodině přestala spolupracovat, a tak jsem ji musel potrestat.

Jelikož jsem byl nahý, nedalo mi to moc práce. Ona ležela na zemi, já si na ni sedl a celý svůj penis jsem jí zarazil do krku. Když začala mírně rudnout a zjevně se dusit, tak jsem toho nechal. Kupodivu na to nic neříkala a bujará party pokračovala dál. Doteď se nad touto příhodou skvěle bavíme," dodává s úsměvem.

Související články

Další články