Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Olivovou krásku z Ulice můžete mít za pár šupů: Slavomanka Jana překročí hranice, VIDEO

+ Dalších 25 fotografií
Když se Jana poprvé objevila v seriálu Ulice po boku Roziny, všichni si mysleli, že tahle Olivová kráska neumí ani do pěti napočítat. Z Jany se ale pomalu stala pěkná rajda, která si navíc libuje, když je středem pozornosti a lidé ji obdivují. To ale moc nekoresponduje s přesvědčením jejího přítele Bruna, který celý tenhle humbuk nesnáší. Protože je ale do Olivové krásky zamilovaný jako malý capart, tak pouze tiše trpí. Tentokrát to ale Jana hodně přežene...

Už od první chvíle, kdy se Olivová kráska objevila v Ulici, bylo jasné, že zamotá hlavu nejednomu chlapovi. Nikdo ale netušil, že se ze zakřiknuté přistěhovalkyně vyklube sexuální mašina se slabostí pro sociální sítě.

Když se Jana se všemi svými vrstevníky v Ulici seznámila a očíhla si terén, začala pořádně úřadovat. Svoji slávu na sociálních sítích si postavila na videích, která naštvala Rozininy prarodiče.

Když bylo opravdu zle a riskovala přátelství se svojí nejlepší kamarádkou, začala se raději svlékat, což my jí samozřejmě schvalujeme, ale její přítel Bruno je poněkud jiného názoru.

Bruno sice Janu miluje, ale nenávidí, když dává jejich společný intimní život na odiv druhým. Jenomže to ještě netuší, co Jana provedla. Olivová kráska tentokrát zašla na Brunův vkus příliš daleko: svlékla se do spodního prádla a prodává jej na internetu. Jak bude Bruno reagovat?

Související články

Další články