Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Olivovou krásku z Ulice čeká velká zkouška: Jana s Jardou zažijí krušné chvíle

+ Další fotografie
Ulice
Tento týden v Ulici bude pořádně perný. Všechny čekají těžké zkoušky a obzvlášť pak olivovou krásku Janu a Jardu. Dostanou se do bodu, který je pro jejich vztah zásadní. Co je čeká a jak to s nimi bude dál?

Ulici to tento týden bude pro některé z postav velmi náročné. Velkou zkouškou si projde i olivová kráska Jana s Jardou. Někdy stačí opravdu málo, aby člověk podlehl svým citům a přitažlivosti toho druhého, ačkoli se s tím snaží ze všech sil bojovat. A přesně to se stalo u Jany s Jardou.

Oba dva ustavičně dokola svému okolí tvrdí, že jsou jen přátelé. Podle toho, co říkají ostatním, mezi nimi nic není. Jenže pravda je trochu jiná a oba si to pomalu uvědomují.

Tento týden je čeká velká zkouška. Ocitnou se na křižovatce jejich vztahu. Oba najednou zjistí, že pro toho druhého znamenají mnohem více, než si mysleli. Také přijdou na to, že oboustranná přitažlivost je větší, než čekali. Co se mezi nimi odehraje? A jak to ovlivní jejich vztah i přátelství? Sledujte Ulici na obrazovkách televize Nova a odpovědi na tyhle otázky se brzy dozvíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články